حمل اثاثیه و اتوبار هروی با قیمت‌های باورنکردنی:

در این روزها به دلیل هزینه‌های بالای زندگی، نیاز به تنوع و مهاجرت بین استان‌های مختلف یا به دلایل مربوط به نوع شغل افراد، درصد بالایی از مردم که به صورت مستأجر در یک منزل ساکن هستند و به همین دلیل باید در فاصله‌های زمانی کم‌تری نسبت به تعویض و جا به جایی وسایل خانه و حمل اثاثیه خود اقدام کنند. مشخص است که انجام امور اسباب کشی برای افراد معمولی کاری بسیار دشوار خواهد بود و واگذار کردن آن به یک شرکت معتبر و متخصص مانند باربری و اتوبار هروی کمک شایانی در تسهیل حمل بار و اثاث کشی شما خواهد کرد.

۴.۹/۵ - (۳۴ امتیاز)

اتوبار هروی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اتوبار هروی یکی از شرکت‌های مطرح در زمینه حمل اسباب و اثاثیه بوده و سابقه و تجربه درخشانی در این زمینه دارد. باربری و اتوبار بارسنتر یکی از این باربری‌های بسیار مطمئن است که خدمات بسیار خوبی در زمینه بسته بندی، چیدمان بار در محل، حمل اسباب به شهرستان و حمل و نقل انواع بار و انواع وسایل نقلیه استاندارد اسباب کشی را ارائه می‌کند. شرکت ما با کمک مشاوران حرفه ای خود در شرکت برای کلیه مشتریان گرانقدر خود مشاوره و برنامه ریزی رایگان را ارائه می‌دهد، که در این زمان مشتریان می‌توانند برنامه ریزی و زمانبندی کامل برای نحوه اثاث کشی و حمل وسایل و اثاثیه خود را دریافت نمایند.

 

همراه با یک برنامه‌ریزی دقیق برای انجام امور اسباب کشی و حمل و ارسال بار به صورت کامل و به منظور ارتقاء کیفیت سرویس‌های ارائه شده باربری، اتوبار هروی در تهران و کلیه نقاط کشور تمامی خدمات باربری خود را با تعرفه‌هایی زیر قیمت همراه با تخفیف‌های ویژه و همچنین با کیفیت بالا برای شما شهروندان عزیز فراهم نموده است. پرسنل و کادر فنی که عملیات حمل اثاثیه و اثاث کشی را برای شما انجام می‌دهند همگی افرادی زبده و کارکشته هستند و در شرکت اتوبار و باربری هروی مراحل اسباب کشی را به صورت صفر تا صد انجام می‌دهند و دارای سابقه و تجربه بسیار زیادی در حوزه حمل و نقل، بسته بندی و چیدمان در محل و منزل شما هستند.

 

بسته بندی حرفه ای و انتقال ایمن همراه با بیمه رایگان

بسته بندی محکم و مطمئن یکی از مهم‌ترین مراحل یک اسباب کشی موفق است، با سپردن فرایند بسته بندی به اتوبار هروی می‌توانید نگرانی‌ها و خطرات ناشی از بسته بندی نادرست را کاهش دهید و در نهایت تمامی لوازم خود را بدون هیچ گونه آسیب و خسارتی تحویل خواهید گرفت. در شرکت باربری و اتوبار بارسنتر کلیه امور و مراحل باربری زیر نظر مدیریت شرکت و با بهترین تجهیزات با کیفیت انجام می‌شود و شما دیگر نیاز نیست در هنگام شروع کار، از شروع بسته بندی اثاثیه منزل و حمل اثاثیه توسط خودروهای باربری گرفته تا رسیدن بار به مقصد و چیدمان آن‌ها در مقصد مورد نظرتان، هیچ نگرانی داشته باشید و می‌توانید به راحتی و با خیال راحت به امور دیگر خود برسید.

 

کارکنان باربری و اتوبار هروی از کارتن‌های سه و پنج لایه دارای ضربه گیر و ضد آب، برای جا به جایی کالا و اجناس شما استفاده می‌کنند. تیم اتوبار و باربری بارسنتر در کارتن‌ها و جعبه‌های خود از فوم‌ها و نایلون‌های حبابدار و ضربه گیر استفاده کرده و مابین کلیه وسایل از سلفون‌های مخصوص استفاده می‌کند. برای بسته بندی از مواد محکم و با کیفیتی استفاده می‌شود و لوازم شکستنی در کارتن‌های مخصوص خود محکم قرار می‌گیرند تا هنگام حرکت و جابجایی دچار آسیب و زیانی نشوند.

 

بسته بندی لوازم منزل باید به نحوی صورت بگیرد که در طی مسیر حمل و نقل صدمه ای نبیند و همچنین وسایل نقلیه به شکلی باشند که برای حمل بار با توجه به ساختار خود بتوانند ایمنی و سلامت بار را حفظ کنند، این موارد از نکات پایه ای در یک اسباب کشی موفق محسوب می‌شوند و در این زمینه اتوبار هروی بهترین سرویس‌های حمل بار و اتوبار را ارائه می‌دهد. همچنین چیدمان بار توسط افرادی صورت می‌گیرد که برای این موارد آموزش کامل دیده اند. در نهایت برای آسوده خاطر شدن کامل شما، در مرحله انتقال کلیه وسایل بیمه می‌شوند تا در صورت بروز اتفاقات ناگهانی، خسارت وارده به مشتری به صورت کامل جبران و پرداخت شود.

 

باربری و اتوبار هروی در تهران با دارا بودن تیم و پرسنل ماهر و حرفه ای در ارائه خدمات و سرویس‌های مختلف بسته بندی و حمل و نقل به صورت تخصصی و همچنین با دارا بودن خودروهای نقلیه استاندارد اعم از: نیسان بار و وانت بار ، ایسوزو و خاورهای مختلف آماده ارائه انواع خدمات خمل بار و باربری در استان تهران و کشور مبیاشد. شرکت باربری بارسنتر بار خدمات تخصصی حمل بار به شهرستان را برای شما در نظر گرفته است و چیدمان اسباب و اثاثیه به گونه ای انجام می‌شود که حداکثر اقلام و اثاثیه مشتری در یک نوبت جابه جایی منتقل شود تا هزینه‌ها کاهش یابد و هیچگونه آسیب دیدگی و صدمه ای در لوازم مشاهده نشود. می‌توانید از خدمات و سرویس‌های شرکت استفاده کنید و از امکانات این اتوبار نهایت استفاده را ببرید.

 

محله و میدان هروی و تاریخچه مختصری از این منطقه:

در زمان قاجار محله‌های حسین‌آباد و مبارک آباد هر دو نام روستا بودند. میدان هروی یکی از مراکز تجاری و اداری شمال شرق تهران است و از ابتدا به خاطر «رضاخان هروی» ملقب به «بصیرالدوله»، نام هروی برای میدان انتخاب شده و بعدها همین نام را بر روی محله هم قرار گرفت. «رضا هروی» ملقب به «بصیر‌الدوله» در سال ۱۳۰۱ املاک مبارک‌آباد و سه دانگ از عرصه و اعیان ده لویزان را از «عبدالمجید عین‌الدوله» به مبلغ ۸۳۵ هزار ریال می‌خرد و نخستین قدمی که در این روستا برمی‌دارد، پایه‌گذاری مسجد مبارک‌آباد است. در زمان‌های دورتر زمین‌های این منطقه به قدری حاصلخیز و سرسبز بودند که مالکان و کشاورزان خاک این منطقه را مبارک و خوش یمن می‌خواندند و به همین دلیل این روستا، مبارک‌آباد نام می‌گیرد.

 

در سال ۱۳۹۰ درجلسه شورای‌شهر تصویب شد که نام میدان هروی به نام «سوسنگرد» تغییرکند، اما با ممانعت اهالی محله مبارک‌آباد همچنان تابلو «هروی» در این میدان باقی ماند و همچنان برای اهالی این منطقه به همان نام شناخته می‌شود. پاساژهای مایسا، الماس هروی، گلستان و هروی‌ سنتر از جمله مراکز خرید خوب تهران و این محله هستند.

 

در صورتی که نیازمند استفاده از خدمات و سرویس‌های حمل و نقل شرکت بارسنتر و اتوبار هروی هستید و در هر نقطه ای از کشور که ساکن هستید، می‌توانید با تماس با کارشناسان ما و یا استفاده از بخش رزرو آنلاین خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. کارکنان ما به صورت ۲۴ ساعته اماده پاسخگویی به نیازهای شما خواهند بود. با استفاده از لینک‌ها و شماره‌های پایین‌تر همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات تکمیلی در رابطه با خدمات شرکت باربری بارسنتر

حمل بار و اتوبار ارزان در اتوبار هروی

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری و اتوبار هروی انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات اتوبار هروی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا کلیه اجناس و لوازم را به بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و به علاوه تمامی اقلام و کالای مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند.

در شرکت باربری شما قیمت‌ها به چه صورتی محاسبه می‌شوند؟

بسته به نوع وسایل نقلیه و تعداد نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها مشخصا تغییر می‌کنند. اما این نکته را در نظر داشته باشید که کلیه قیمت‌ها و تعرفه‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای را به مشتریان گرانقدر خود ارائه می‌کند.