دلیل انتخاب اتوبار مولوی چیست؟

آیا زمان اسباب‌کشی شما نزدیک است و در این روز و قصد انجام اسباب‌کشی را دارید و نمی‌دانید باید برای مراحل اسباب‌کشی خود از کجا شروع کنید. ما به شما اتوبار مولوی را پیشنهاد می‌دهیم اتوبار مولوی با چندین سال سابقه کاری در حمل اثاثیه منزل در خدمت شماست تا یک اسباب‌کشی خوب و بدون دردسر و برای شما دوستان عزیز رقم بزنیم. عزیزانی که در محدوده مولوی زندگی می‌کنند. می‌توانند تمامی تجهیزات بسته‌بندی را از اتوبار مولوی دریافت کنند بهتر است برای دریافت این تجهیزات با مشاوران اتوبار مولوی در ارتباط باشید.

۴.۷/۵ - (۲۳ امتیاز)

اتوبار مولوی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

اتوبار مولوی با تخصص در امر جابه‌جایی لوازم سنگین و لوازم منزل در ایام تعطیل و به‌صورت شبانه‌روزی آماده‌ است خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما دوستان عزیز بدون کوچک‌ترین صدمه دیدن به وسایلتان انجام دهد. این اتوبار زیر نظر اتحادیه باربری تهران است و خدمات خود را با تخفیف‌های ۴۵% برای مشتریان انجام می‌دهد. دیگر با دردسرهای بسته‌بندی و اسباب‌کشی خداحافظی کنید زیرا با انتخاب اتوبار مولوی از صفر تا صد اسباب‌کشی را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهیم و خاطره خوب یک اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز به عمل می‌آوریم و شما می‌توانید با انتخاب اتوبار مولوی خدمات اسباب‌کشی را به ما بسپارید و وسایل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از ما تحویل بگیرید.

سابقه درخشان باربری بارسنتر و شعبه‌های مختلف آن:

اتوبار مولوی با چندین سال سابقه در امر اسباب‌کشی و جابجایی در استان تهران می‌تواند برای شما بار از تهران به هر مقصدی که می‌خواهید ارسال کنید این شرکت معتبر بوده و در امر اسباب‌کشی حرفه‌ای و دارای پرسنلی دوره‌دیده است شما می‌توانید جهت رزرو خدمات باربری و اسباب‌کشی تنها با یک تماس تلفنی با اتوبار مولوی خدمات خود را به ما بسپارید. تمامی پرسنل این مجموعه کارآزموده و زبده هستند و می‌توانند وسایل شما را بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به هر جا که می‌خواهید جابه‌جا کنند. اتوبار مولوی بسته‌بندی اثاثیه منزل را نیز انجام می‌دهد بسته‌بندی اثاثیه منزل را باید به افراد کاردان و متخصص سپرد و تمامی مجموعه باربری بار سنتر دارای پرسنل آزموده و کاردان هستند اما در کلیه خدمات حمل اثاثیه منزل همراه با بسته‌بندی از صفر تا صد اسباب‌کشی را برایتان انجام می‌دهیم. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار مولوی این وسایل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از ما تحویل بگیرید و یا بسته‌بندی اثاثیه باید به‌صورت اصولی انجام شود. تا در حین جابجایی وسایل شما صدمه‌ای نبینند به‌همین خاطر با انتخاب تیم حرفه‌ای و کاردان و می‌توانید خدمات بسته‌بندی خود را به ما بسپارید. بسته‌بندی با مجهزترین و مدرن‌ترین روش‌های روز دنیا انجام می‌شود شما می‌توانید وسایل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از ما دریافت نمایید.

 

سعی ما بر این است که تمامی وسایل از کوچک تا بزرگ و سنگین تا سبک برای شما بسته‌بندی شود. پس نگران نباشید ما با فرستادن افراد دوره‌دیده و تجهیزات مدرن که در اختیار داریم لوازم را به دوستان عزیز بسته‌بندی می‌کنیم بسته‌بندی برای شما دوستان عزیز به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌شود بدون کوچک‌ترین صدمه به وسایل شما وارد شود می‌توانید بسته‌بندی اثاثیه خود را انجام دهید.

 

در هر کجای تهران که قراردارید می‌توانسید به مجموعه باربری‌های بارسنتر دسترسی داشته باشید و اسباب اثاثیه خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده به مقصد موردنظر خود ارسال نمایید. اتوبار مولوی برای شما دوستان عزیز که در محدوده مولوی قرار دارید خدمات اسباب‌کشی را راحت‌تر کرده‌ است البته باربری بارسنتر با در نظر گرفتن مجموعه باربری‌ها و اتو بارهای بارسنتر دسترسی مشتریان را به خدمات اسباب‌کشی و باربری آسان‌تر کرده‌ است. ما به‌صورت شبانه‌روزی خدمات حمل‌ونقل اسباب و اثاثیه را برای شما تنها با یک تماس تلفنی انجام می‌دهیم همه این خدمات و سرویس‌ها با تخفیف‌های ۴۵% برای شما توسط افراد مجرب و کار دیده انجام می‌شود.

تجهیزات اتوبار مولوی برای بسته بندی وسایل:

ما تمامی وسایل را بیمه می‌کنیم بیمه کردن تمامی وسایل شما تضمین سلامت رسیدن بار شما به مقصد موردنظر است همچنین بسته‌بندی را با استفاده از تجهیزات مدرنی مثل :

  1. وکیوم‌ها
  2. بابل رپ‌ها
  3. ضربه گیرها
  4. کارتن‌های چند لایه
  5. کارتن‌های زپال دار
  6. چسب‌های نواری پهن

انجام می‌دهیم اما برای شما لوازم شکستنی را از دیگر لوازم جدا می‌کنیم تا در هنگام جابجائی صدمه‌ای نبینند با استفاده از جدیدترین وسایل جهت جابجایی وسایل سنگین استفاده می‌کنیم وسایل سنگین را با استفاده از پایه‌های چرخ‌دار جابه‌جا می‌کنیم تا هم به کارگران صدمه‌ای وارد نشود هم به بار شما صدمه‌ای وارد نشود. بسته‌بندی لوازم با کارتون‌های مخصوص انجام می‌گیرد مثلاً لباس‌های شما را در کارتن‌های رگال دار قرار می‌دهیم تا در حین جابه‌جایی کثیف نشود. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار مولوی خدمات بسته‌بندی خود را به‌صورت حرفه‌ای از ما دریافت نمایید.

مثلاً اگر این‌که قصد انجام بسته‌بندی فرش‌ها و مبلمان خود را دارید شما به نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها احتیاج دارید به‌همین خاطر شما می‌توانید تمامی این خدمات بسته‌بندی را از مشاوران اتوبار مولوی دریافت کنید و آن‌ها راهنمایی‌های لازم را جهت انتخاب تجهیزات بسته بندی به شما ارائه خواهند داد.

اتوبار مولوی یکی از مناسب‌ترین و بهترین اتوبارها در سطح تهران است که خدمات اسباب‌کشی و بسته‌بندی را به‌صورت شبانه‌روزی برای مشتریان خود انجام می‌دهد. به ماشین‌هایی که در اتوبار مولوی برای مشتریان در نظر گرفته می‌شود و به‌صورت مجهز هستند و به جدیدترین امکانات و مجهزترین امکانات دسترسی دارند ما برای شما ماشین‌هایی مثل وانت‌بار و نیسان بار را در نظر گرفته‌ایم که می‌توانیم با استفاده از این ماشین‌ها در هزینه‌های اسباب‌کشی خود صرفه‌جویی کنید و وانت‌بارها و نیسان بارها برای خدمات درون‌شهری مورد استفاده بیش‌تری قرار می‌گیرند.

که شما می‌توانید با انتخاب اتوبار مولوی و انتخاب ماشین‌های وانت‌بار و نیسان بار در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. اگر قصد جابه‌جایی لوازم سنگین و یا حجم لوازم شما زیاد است ما به شما توصیه می‌کنیم از خاورها و کامیونت‌ها و یا ماشین‌های باربری مثل ایسوزوها،  هیونداها، استفاده کنید این ماشین‌ها توسط رانندگان حرفه‌ای و دوره‌دیده اداره می‌شود. که به تمامی راه‌ها و جاده‌ها مسلط هستند و ما سعی بر این داریم که در سریع‌ترین زمان و با احتیاط کامل بار شما را به مقصد مورد نظرتان ارسال کنیم. با انتخاب ماشین مورد نظر خود می‌توانید خدمات باربری خود را انجام دهید. اگر انتخاب نوع ماشین باربری برای شما کار سختی است می‌توانید با مشاوران اتوبار مولوی در تماس باشید تا آن‌ها راهنمایی‌های لازم را جهت اسباب‌کشی و باربری برای شما دوستان عزیز انجام دهند. همچنین شما می‌توانید از دیگر شعبه‌ها مثل باربری بومهن خدمات اسباب‌کشی و باربری را  دریافت کنید.

شما می‌توانید جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران اتوبار مولوی در تماس باشید و خدمات خود را از اتوبار مولوی دریافت نمایید. اتوبار مولوی که در خیابان مولوی قرار دارد و در منطقه جنوب تهران هست و یکی از قدیمی‌ترین اتوبار‌های این خیابان است که آماده انجام خدمات اسباب‌کشی و باربری است.

اتوبار مولوی به سلامت وسایل شما اهمیت می‌دهد:

همچنین بسته‌بندی لوازم منزل شما یکی از خدماتی است که اتوبار مولوی برای مشتریان توسط افراد کاردیده و آموزش‌دیده انجام می‌دهد. ما تمامی وسایل شما را به‌صورت بسته‌بندی‌شده حمل‌ونقل می‌کنیم کافی است که با باربری و اتوبار مولوی تماس بگیرید و تیم بسته‌بندی را رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی در کنار شما باشیم و شما با استفاده از بسته‌بندی دقیق و ایمن وسایل خود خسارت واردشده به وسایل را به حداقل خواهید رساند. به‌همین خاطر ما به‌صورت ایمنی تمامی لوازم شما را بسته‌بندی می‌کنیم تا در حین جابه‌جایی صدمه‌ای به وسایلتان وارد نشود اهمیت سلامت رسیدن بار شما به مقصد برای ما بسیار اهمیت قابل اهمیت است و از کارگران باربری مولوی با دلسوزی تمام بار را برای شما جابه‌جا می‌کنند و هنگام جابجایی وسایل شما مشکلی برای وسایل پیش نیاید. ما بهترین شرکت حمل‌ونقل در تهران هستیم که می‌توانیم خدمات بسته‌بندی و چیدمان باربری را برای شما انجام دهید.

همچنین چیدمان لوازم منزل را برایتان به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهیم ما می‌توانیم وسایل شما را بعد از تخلیه بار توسط کارگران دلسوز و اتوبار مولوی چیدمان کنیم از لوازم سنگینی که جابجایی آن‌ها به‌تنهایی کار سختی است را به تیم چیدمان باربری ما بسپارید. همچنین برای شما لوازم الکترونیکی مانند تلویزیون را نصب و راه‌اندازی می‌کنیم با انتخاب تیم چیدمان می‌توانید از سختی‌های اسباب‌کشی در امان بمانید در هر کجای تهران که قرار دارید می‌توانید به‌راحتی به خدمات مجموعه بار سنتر دسترسی داشته باشید.

تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای بار سنتر رزرو نمایید تا در روز تعیین‌شده بود روز مورد دلخواه شما در منزل‌های شما بدون اتلاف وقت حضور پیدا کنیم خدماتی از قبیل باربری حمل‌ونقل و جابه‌جایی را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. شما می‌توانید با انتخاب باربری و اتوبار مولوی از تخفیف‌های ۴۵% که این مجموعه برای مشتریان خود قرار داده‌ است برخوردار شوید و خدمات اسباب‌کشی را با قیمتی مناسب و باکیفیت بالا از این تیم دریافت نمایید. ما در تلاش هستیم که تمامی این خدمات را برایتان به بهترین شکل ممکن و بهترین تجهیزات انجام دهیم تا خاطره خوب اسباب‌کشی را در کنار شما دوستان عزیز به عمل بیاوریم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار مولوی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار مولوی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار مولوی اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند