شرکت حمل و نقل و اتوبار مجیدیه:

در این روزها با وجود تنوع و وجود شرکت‌های باربری مختلف، انتخاب سرویس‌های یک شرکت بسیار دشوار است. چرا که سپردن اثاثیه گرانقیمت شما به یک شرکت و تضمین اینکه سالم به مقصد برسند بسیار حیاتی است. باربری و اتوبار مجیدیه به دلیل ارائه خدمات با کیفیت و تعرفه های مناسب می‌تواند بهترین انتخاب برای مشتریانی باشد که قصد دارند یک اسباب کشی مطمئن را تجربه کنند. اتوبار و باربری مجیدیه با سال‌ها تجربه در حوزه اثاث کشی، انتقال و حمل بار و اثاثیه در استان تهران و سایر نقاط کشور جز بهترین شرکت‌ها در زمینه اسباب کشی و حمل اثاث شما است.

۴.۷/۵ - (۳۶ امتیاز)

اتوبار مجیدیه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

نحوه انجام امور در باربری و اتوبار مجیدیه در تهران بر اساس مشتری مداری و رضایت مشتری بنا شده است و در همین راستا فعالیت‌های گسترده ای صورت گرفته، تا اطمینان و رضایت مشتریان به بهترین شکل ممکن کسب شود و کوچک‌ترین نارضایتی برای مشتریان گرانقدرمان حاصل نشود. شرکت بارسنتر دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری بوده و به صورت کاملا حرفه ای و زیر نظر اتحادیه، امور باربری و خدمات وابسته به آن را انجام می‌دهد. پرسنل باربری و اتوبار مجیدیه همگی افرادی با تجربه و زبده هستند که در زمینه حمل و نقل و ارائه خدمات به مشتری فعالیت می‌کنند.

مدیریت شرکت حمل بار و باربری مجیدیه کلیه توان و تیم خود را به خدمت گرفته است تا به انجام خدمات حمل بار به بهترین حالت ممکن برسد. مدیریت اتوبار از پرسنل با سابقه و کارآزموده، خودروهای حمل و نقل ایمن و تجهیزات بسته بندی درست لوازم و متدهای چیدمان به روز استفاده می‌کند. با این هدف که اسباب کشی را برای شما به امری راحت و بدون نگرانی تبدیل کند. به علاوه تیم باربری برخورد حرفه ای با مشتری داشته و با استفاده از تخصص و مهارت بسیار خود، راهنمایی‌های لازم را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

بسته بندی و چیدمان اثاثیه به صورت حرفه ای

مشخصا برای هر کسی، سلامت بار و اثاثیه خود بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد. سالم رسیدن وسایل به مقصد نیازمند رعایت عوامل مختلفی است که یکی از آن‌ها بسته بندی اصولی اثاثیه است. در باربری و اتوبار مجیدیه بسته بندی با استفاده از کارتن‌های محکم و با دوام انجام می‌گیرد که احتمال پاره و خراب شدن در طی انتقال ندارند، همچنین برای بسته بندی وسایل شیشه ای و شکننده، شرکت باربری و اتوبار بارسنتر از فوم‌های مخصوص ضربه گیر استفاده می‌کند. همچنین برای تغییر مکان رختخواب و لباس‌های شما جعبه‌ها و کارتن‌های بزرگ و رگال دار طراحی شده است.

شرکت اتوبار مجیدیه دارای پرسنل ویژه شامل خانم و آقا بوده تا در صورت تمایل مشتریان و به انتخاب و در زمان مورد نظر ان‌ها در محل حاضر شوند. پس از رسیدن به مقصد برای چیدمان وسایل خود کافی است مکان هرکدام از وسایل را برای کار فنی چیدمان مشخص نمایید و بقیه مراحل را به صورت صفر تا صد به تیم باربری بسپارید. در صورت تمای لوازم الکترونیکی از جمله: یخچال، اجاق گاز و سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی برای شما راه‌ اندازی و نصب می‌گردند.

وسایل نقلیه باربری ایمن و حمل بار مطمئن

از امتیازات دیگری که اتوبار و باربری مجیدیه در استان تهران در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد، استفاده از وسایل نقلیه بسیار ایمن، مسقف و بیمه شده است که با توجه به حجم و اندازه بار و اثاثیه شما ارسال می‌شود. از این رو در شرکت حمل و نقل و اتوبار مجیدیه انواع وسایل نقلیه باربری اعم از: وانت بار، نیسان بار، کامیون‌های ۷ متری، خاور و انواع خودروهای سنگین و باری حرفه ای به برای مشتری و اسباب کشی آن‌ها ارسال می‌شود.

رانندگان این خودروها به کلیه مسیرهای تهران تسلط کامل دارند و با آشنایی به ساعات ترافیک و شلوغی در فرایند حمل و نقل، بهترین مسیر و زمان را برای منتقل کردن وسایل شما انتخاب می‌کنند. کلیه ماشین‌های نقلیه شرکت مجهز به لوازم ضربه گیر بوده و موکت کاری شده هستند که سلامت بار را در حین انتفال تضمین می‌کند. استفاده از روش‌ها و تجهیزات مدرن شرکت باربری و اتوبار مجیدیه برای انتقال لوازم باعث شده است تا در طی حمل وسایل سنگین و ارزشمند مشتری، اجناس و لوازم مختلف در این پروسه در اثر برخورد به دیواره خودرو زخمی نشوند و صدمه ای نبینند.

سایر باربری‌های مجیدیه

در نهایت برای پیشگیری از خسارت‌های مالی و جانی احتمالی که در حین حمل و انتفال و جوادث ناگهانی که ممکن است به بوجود بیاید، باربری و اتوبار بارسنتر کلیه اثاث و وسایل و ماشین‌های باربری را به طور کامل و قبل از شروع فرایند اسباب کشی یا جابه جایی اقلام بیمه می‌کند. در نظر داشته باشید که قیمت‌ها و هزینه‌های دریافتی توسط اتوبار مجیدیه بر اساس نرخ‌های اتحادیه تعیین شده اند و در بیشتر موارد شاهد تخفیف‌های ویژه و فوق العاده ای در این شرکت هستیم.

حمل بار و اثاثیه در منطقه مجیدیه

 محله‌ مجیدیه یا محله استاد حسن بنا یکی از منطقه‌های پرطرفدار افرادی است که طالب سکونت در شرق تهران هستند. این محله که درصد عمده ای از ساکنان هموطنان ارامنه هستند، دسترسی بسیاری مناسبی به چند بزرگراه اصلی شهر داشته و با توجه به آپارتمان‌هایی با متراژ متنوع همواره مورد استقبال شهروندان تهرانی قرار گرفته است. اولین‌ چیزی که از نام مجیدیه به ذهن می‌آید ارمنی‌نشین بودن این محله است. منطقه‌ای با بافت سنتی در شرق تهران که بزرگراه رسالت آن را به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم کرده و نام فعلی‌اش استاد حسن بناست.

در گذشته مجیدیه محله‌ای تقریبا خالی از سکنه بود چون زمین‌هایش برای کشاورزی مناسب نبود، اما با گسترش شهرنشینی ارامنه در سال ۱۳۳۱ شروع به ساختن خانه‌های خود در این محله کردند و هشتاد خانواده ارمنی در مجیدیه ساکن شدند. این محله به وسیله بزرگراه رسالت به دو بخش شمال و جنوبی تقسیم شده است و هر کدام جز یک منطقه از شهرداری تهران می‌شوند. محدوده شهری محله مجیدیه از شمال به بزرگراه همت، از شرق به خیابان کرمان، از غرب به بزرگراه صیاد شمالی و از جنوب نیز به مسیل باختر محدود می‌شود.

خیابان‌های قایل سکونت محله مجیدیه با توجه به مساحتی که دارد بسیارند که برخی از آن‌ها معروف‌تر از دیگری هستند. خیابان‌های شرقی محله مجیدیه از کوچه‌های پهن و عریض و ساختمان‌های نوسازی برخوردار است. دسترسی به محله مجیدیه به ‌واسطه بزرگراه‌های اصلی شهر در مجاورت آن بسیار آسان است.

از جمله خیابان‌های اصلی می‌توان به: خیابان‌های ریحانی، مسیل باختر، کرمان و گلبرگ برای دسترسی به محله مجیدیه نام برد. محله مجیدیه همچنین دارای فضاهای سبز بسیاری است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به: بوستان خانعلی واقع در خیابان هدایتی، بوستان دهقان نبش خیابان دهقان، بوستان شهید جهان پناه واقع در خیابان منصوری و بوستان مجیدیه واقع در خیابان منصوری اشاره نمود.

کارشناسان باربری و اتوبار بارسنتر با کلیه مسیرها و خیابان‌های محله مجیدیه و استان تهران آشنایی کامل دارند و حمل و نقل شما را به خوبی مدیریت می‌کنند. در صورتی که اسباب کشی پیش رو دارید شرکت اتوبار مجیدیه انتخاب مناسبی برای شماست. مشاوران به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده پاسخگویی به نیازهای شما هستند. جهت اخذ مشاوره و پاسخ به سوالات با استفاده از لینک‌ها و شماره‌های تماس پایین صفحه می‌توانید به اطلاعات کامل‌تری دست پیدا کنید.

اطلاعات تکمیلی در ارتباط با خدمات شرکت باربری بارسنتر

حمل بار و اتوبار ارزان در اتوبار مجیدیه

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری و اتوبار مجیدیه انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات اتوبار مجیدیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

چه تضمینی برای حفظ سلامت و امانت داری از اجناس ما وجود دارد؟

طبق قرارداد باربری، شرکت‌ متعهد می‌شود که از کلیه لوازم و وسایل مشتریان در طول مدت اثاث کشی محافظت کند.

آیا شرکت‌‌ باربری مجیدیه حمل و نقل بین شهری را نیز انجام می‌دهد؟

بله. به راحتی می‌توانید وسایل خود را به هر نقطه ای از کشور منتقل کنید و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.