کادر حرفه‌ای اتوبار لویزان:

اتوبار لویزان  با داشتن کادری مجرب، متعهد و مدیریتی کارامد در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات با کیفیتی را به مشتریان ارائه خواهد داد.

شرکت باربری بارسنتر با تلاش شبانه روزی خود قصد دارد تا برای شما شرایطی مناسب را در امر اسباب کشی به عمل بیاورد. به علاوه تیم تخصصی بارسنتر در تلاشند که طرح‌های جدید و مناسبی را برای این کار ارائه دهند تا شما مشتریان عزیز از خدمات ما بهرمند شوید.

اتوبار لویزان برای حمل اثاثیه از پرسنلی خوش اخلاق، اطمینانی  و آموزش دیده استفاده می‌کند این امر سبب می‌شود که اتحاد و همکاری بین تمامی کارکنان هیچ موقع از بین نرود و پرسنل در محیط کاری با اخلاق خوب و خوش برخورد با مشتریان رفتار خواهند کرد و هدف شرکت که جلب رضایت مشتریان است را درک می‌کنند.

۵/۵ - (۳۱ امتیاز)

اتوبار لویزان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

کارگران و پرسنل باربری بارسنتر:

به علاوه کارکنان اتوبار لویزان از دغدغه‌های مشتریان آگاهند و آن‌ها همیشه در تلاشند که طرح‌های جدید و مناسبی را برای این کار ارائه دهند و مدیریت بارسنتر با توجه به پیشرفت تکنولوژی باربری را اداره می‌کند. کارگران بارسنتر به صورت دلسوزانه آماده خدمتگذاری هستند از این رو در قبال تمامی اثاثیه آن‌ها احساس مسئولیت شدیدی می‌کنند و درحین جابه جایی با دلسوزی تمام این کار را انجام خواهند داد.

اتوبار لویزان همراه با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه در زمینه اسباب کشی،حمل نقل، باربری و حتی حمل کالا‌های اداری آماده خدمتگزاری است این باربری با دارا بودن سال‌ها تجربه و سابقه آماده است در خدمت شما عزیزان که بهترین نحو ممکن بارهای شما را حمل نمائیم شما با تماس با پرسنل ما که به صورت ۲۴ ساعته مشاوره رایگان خدمت شما عزیزان می‌دهند تماس حاصل فرمایید تا از اطلاعات بیشتر مطلع شوید.

قیمت و کیفیت مناسب اتوبار لویزان؟

اتوبار لویزان را برای اسباب کشی منزل یا محل کار خود درمحدوده  لویزان انتخاب کنید شرکت بارسنتر با ارائه خدمات در محدوده‌های مختلف تهران برای شما عزیزان راحتی در امر اسباب کشی را فراهم نموده است. ارائه خدمات جابجایی در باربری لویزان به صورت شبانه‌روزی با مناسب‌ترین قیمت‌های باربری و اسباب کشی نسبت به سایر باربری‌های دیگر ما علاوه بر قیمت مناسب به شما کیفیت بالا هم ارائه خواهیم داد. شرکت بارسنتر با به کار گیری مجهزترین و بهترین تجهیزات بسته‌بندی و  چیدمان و همچنین مجهزترین ماشین‌های استاندارد لذت یک اسباب کشی بی درد سر را به شما هدیه خواهد داد.

ما با توجه به لطف مشتریان عزیز خود نسبت به شرکت بارسنتر به عنوان بهترین شرکت باربری در تهران در حال فعالیت هستیم و این که شما به ما و پرسنل شرکت اعتماد کافی را دارید باعث افتخار ما است. شما تنها با یک بار استفاده از خدمات ما به صورت تضمینی مشتری همیشگی ما خواهید شد.

بسته بندی مناسب با کادر حرفه ای بارسنتر:

امروزه با در نظر گرفتن مشغله‌های کاری و دردسرهای روزمره زندگی شاید اسباب کشی برای شما کار سخت و دشواری باشد. اگر نمی‌توانید از کار خود مرخصی بگیرید و یا در طول هفته قادر به اسباب کشی نیستید یا به تنهایی برای شما این کار سخت و دشوار است می‌توانید تمامی خدمات اسباب کشی را به اتوبار لویزان بسپارید شما کافیست با پرسنل بارسنتر تماس بگیرید و روز مورد نظر خود را به ما بگویید زمان جابجایی را طبق خواسته شما تعیین می‌کنیم و در زمان تعیین شده نیروهای آموزش دیده بارسنتر را برای شما ارسال خواهیم کرد. علاوه بر این شرکت بارسنتر از خدمات ویژه دیگری بهره مند است که می‌توانید بسته بندی وسایل خود را به طریقه اصولی و حرفه ای از ما بخواهید.
خدماتی که شرکت بارسنتر برای بسته بندی ارائه می‌دهند شامل موارد زیر هست:

  • استفاده از کارتن‌های مخصوص اسباب کشی چند لایه
  • استفاده از انواع تجهیزات بسته بندی مانند ضربگیرها
  • استفاده از طناب‌ها و پتوها برای جلوگیری از ضربه دیدن در ماشین‌های باربری
  • استفاده از چسب‌های پهن نواری مخصوص بسته بندی
  • استفاده از نایلون‌های حبابدار و سلفون‌ها

استفاده از وسایل نقلیه مناسب و استاندار تاثییر بسزایی در حمل و نقل داشته و باید بدانید که در هنگام جابه جایی وسایل شما باید کاملا ایمن و مقاوم به مقصد برسند و توجه به این امر مهم باعث می‌شود وسایل با ایمنی بهتر به مقصد مورد نظر برسند تیم مجموعه اتوبار لویزان با در نظر گرفتن استانداردهای جابه جایی و رعایت نکات ایمنی وسایل شما را به درستی بدون دیدن کوچک‌ترین آسیب در ماشین‌های باربری قرار خواهند داد. لازم نیست شما نگران شکسته شدن و یا اسیب دیدن به لوازمتان باشید کارگران ما با دقت  درحین جابه جایی وسایل از راهروها و یا بارگذاری آن‌ها در ماشین‌های باربری به درستی برای شما خدمات اسباب کشی را انجام خواهند داد.

یکی از تضمیین‌هایی که شرکت‌های باربری می‌توانند برای سالم رسیدن بار به مقصد بدهند تضمین بیمه باربری هست اما غیر از بیمه باربری بارنامه‌ها هم می‌توانند در حین جابه جایی و اسباب کشی مهم باشند. شرکت اتوبار لویزان برای تضمیین به مشتریان و آسوده کردن خیال مشتریان بار و اثاثیه مشتریان را به صورت تضمینی بیمه خواهد کرد تا در صورت ایجاد مشکل یا خسارت دیدن بار  تمامی خسارت به آن‌ها پرداخت شود. در حقیقت بیمه باربری جهت جبران خسارت به بار و لوازم و وسایل آن در طول مسیر حمل بار بر اثر اتفاق‌های طبیعی و یا حتی تصادف‌ها در بیمه نامه است و از زمانی که اثاثیه در ماشین‌های باربری شرکت بارسنتر قرار می‌گیرد تا زمان تخلیه بار به منزل جدیدتان وسایل بیمه هستند. برای مشاوره  رایگان شما می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته جهت چگونگی  اسباب کشی و باربری و حتی اجاره ماشین‌های باربری از تهران  به نقطه دلخواه خودتان با کارشناسان شرکت اتوبار لویزان  تماس حاصل نمایید.

خودروها وکارگران اتوبار لویزان به چه صورت است؟

اگر شما هم جزو افرادی هستید که در انتخاب باربری خود حساسیت زیادی دارید و برای شما ماشین‌های استفاده شده در آن شرکت بسیار اهمیت دارد می‌توانید به تجربه و تخصص باربری بارسنتر اطمینان کنید زیرا باربری ما مجهز به بهترین نوع ماشین‌ها است. بار سنتر با ارائه انواع ماشین‌های مختلف باربری خدمات اثاثیه واسباب کشی  را به صورت تضمینی بدون بروز هیچگونه مشکلی انجام خواهد داد. ازماشین های متعدد این باربری می‌تواند به کامیونت‌ها، کامیون‌ها ۶ و ۷ متری، وانت بارها و نیسان بارها، خودروهای  vip و ایسوزوها نام برد. تمام این خودروها بصورت کامل مجهز هستند تا به بهترین نحوممکن وسایل و کالا های شما مشتریان عزیز را جابه جا کنند. ما تضمین ماشین‌های باربری را به شما می‌دهیم زیرا ماشین‌های بارسنتر صد درصد اطمینانی هستند و استاندارد هستند شما می‌توانید با تماس با کارشناسان ما ماشین مورد نظر خود را نسبت به بار و مقدار بار انتخاب نمایید تا کارشناسان شما را در این انتخاب یاری نمایند.

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار لویزان تهران بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار لویزان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار لویزان کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند