اتوبار قصرالدشت بهترین گزینه برای انتخاب:

اگر شما جز افرادی هستید که این روزها قصد انجام اسباب‌کشی و یا باربری را دارید و به‌دنبال یک شرکت معتبر می‌گردید ما به شما  اتوبار قصرالدشت را که در محدوده قصر الدشت است را پیشنهاد می‌دهیم. شما می‌توانید با یک تماس تلفنی از تمامی خدمات این شرکت بهره‌مند شوید.

۴.۸/۵ - (۳۱ امتیاز)

اتوبار قصرالدشت

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اتوبار قصر الدشت با سال‌ها سابقه درخشان آماده ارائه خدمات نوین و ویژه به مشتریان خود هست. و تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول به کار هستند همگی دارای سابقه بالای کاری و همچنین تجربه زیاد کاری هستند. اگر قصد انجام باربری و یا اسباب‌کشی برون‌شهری را دارید از تهران به هر نقطه دلخواه می‌توانید روی اتوبار قصرالدشت حساب کنید.

تمامی خدمات اسباب کشی از صفر تا صد برای شما عزیزان:

ما برای شما تمامی خدمات اسباب‌کشی برون‌شهری را انجام می‌دهیم مهم نیست که مقصد شما کجاست. زیرا ما از تهران به سرتاسر کشور تمامی بارها را برای شما انتقال می‌دهیم. خدمات برون‌شهری کمی نسبت‌به اسباب‌کشی‌های درون‌شهری متفاوت‌تر است. به‌همین خاطر باید یکسری نکات را در هنگام جابجایی وسایل در خارج از شهر رعایت کنیم. ما برای شما عزیزان بارنامه دولتی را در نظر گرفته‌ایم تا هنگام تردد در خارج از شهر تمامی وسایل خود را به‌صورت ایمن شده و محافظت‌شده به مقصد موردنظر برسانید.

شما برای انتخاب ماشین‌های باربری می‌توانید از ما یک مشاوره رایگان را نیز دریافت کنید. و به شما پیشنهاد می‌دهیم اگر قرار است اسباب‌کشی برون‌شهری را انتخاب کنید از ماشین‌هایی مثل: خاور، کامیون، ایسوزو، و جک‌ها استفاده کنید. تا کالا‌های شما سالم به مقصد برسد. باربری به دو صورت انجام می‌شود یک باربری درون‌شهری و  باربری برون‌شهری باربری درون‌شهری برای مسافت‌های کوتاه هنگام جابه‌جایی وسایل‌های خرد می‌توانید از باربری درون‌شهری استفاده کنید. ما برای شما پیشنهادمان این است که هنگام باربری درون‌شهری اگر تعداد وسیله شما و مقدار آن‌ها کم است از وانت‌بارها و نیسان بارهای اتوبار قصر الدشت استفاده کنید. اگر وانت‌بارها نیسان بارها را انتخاب کنید می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. پس به‌همین خاطر شما می‌توانید تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را از اتوبار قصر الدشت بخواهید. خدماتی که مجموعه اتوبار قصر الدشت برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته‌ است به‌صورت متنوع و گسترده است. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار قصر الدشت  از تمامی این خدمات بهره‌مند شوید.

بیمه نامه معتبر توسط مدیریت بارسنتر:

هنگام انتخاب اتوبار باید دقت داشته باشید که اتوباری که انتخاب می‌کنید تمامی وسایل شما را بیمه کند با انتخاب اتوبار قصر الدشت تمامی وسایل شما به‌صورت تضمین‌شده به مقصد موردنظر خود می‌رسد و بیمه‌نامه را در راستای کار خود قرار داده‌ایم تا تضمین سلامت بار شما به مقصد باشد. به‌همین خاطر مدیریت مجموعه بار سنتر بهترین شرکت بیمه طرف قرار داد دارد. تا از تمامی وسایل شما در برابر در برابر تمامی مشکلاتی که قرار است در جاده یا همچنین در حین اسباب‌کشی یا باربری برای وسایل شما پیش بیاید محافظت کند بیمه‌نامه می‌تواند بر طبق وسایل شما برای شما عزیزان صادر شود. شما می‌توانید با توجه به مقدار و باری که دارید میزان بیمه‌نامه افزایش و یا کاهش دهید. مدیریت مجموع  بارسنتر با در نظر گرفتن یک بیمه‌نامه معتبر توسط شرکت بیمه تمامی وسایل شما را بیمه می‌کند. تا با خیال راحت به مقصد مورد نظر به ‌طور صحیح ‌و سالم توسط کارگران ما به دست شما برسد.

در اتوبار قصرالدشت چه نوع ماشین‌هایی استفاده می‌شود:

نوبت می‌رسد به ماشین‌های باربری ماشین‌های باربری که در اتوبار قصر الدشت هستند بسیار متنوع است. شما می‌توانید با توجه به مقدار وسایل خود و نوع  وسایل خود ماشین موردنظر خود را انتخاب کنید. اگر انتخاب ماشین مورد نظر برای شما سخت است می‌توانید از مشاوران ما کمک بگیرید. و تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید. آن‌ها در کنار شما عزیزان هستند تا با توجه به نوع بار شما ماشین موردنظر را به شما پیشنهاد دهند. ماشین‌هایی که در مجموع باربری بارسنتر مورد استفاده قرار می‌گیرد شامل کامیون‌ها، هیونداها، ایسوزو‌ها، خاورها، کامیون‌های ۶ و ۷ متری ماشین‌های vip وانت‌بار و نیسان بارها هست. شما می‌توانید با توجه به نوع وسایل خود و میزان اسباب‌کشی خود یکی از ماشین‌های فوق را انتخاب کنید. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که اگر تعداد وسایل شما کم است و مسافتی که قرار است توسط ماشین‌هایمان جابه‌جا شود کوتاه از وانت‌بار و یا نیسان بارهای مجموعه باربری قصر الدشت را انتخاب کنید. زیرا می‌توانید با انتخاب این نوع ماشین‌ها در قیمت‌های خود صرفه‌جویی کنید و هزینه‌ها مقرون‌به‌صرفه‌تر می‌شود. برای شما انتخاب وانت‌بار و نیسان بار به شما کمک می‌کند که تمامی وسایل خود را در مسافت‌های کوتاه به‌طور سریع‌تری جابجا کنید. چیدمان در ماشین‌های وانت‌بار نیسان بار برای شما راحت‌تر است و همچنین هزینه‌ها کاهش چشمگیری نسبت ‌به باقی ماشین‌ها دارد. به‌همین خاطر ما به شما پیشنهاد می‌کنیم خدمات بسته‌بندی به‌نحو احسن برای شما مشتریان عزیز در اتوبار قصر الدشت انجام می‌شود. شما می‌توانید با انتخاب و تیم بسته‌بندی مطمئنی که اتوبار قصر الدشت در اختیار شما قرار می‌دهد تمامی وسایل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده در مقصد جدید تحویل بگیرید.

بسته بندی با هزینه ای مناسب در بارسنتر:

ما با استفاده از تجهیزات مدرنی که مجموعه‌ا باربری بار سنتر در اختیارمان گذاشته تمامی وسایل شما از فرش، مبلمان، یخچال، گاز، تلویزیون، خرده وسایلی مانند مجسمه، کتاب، لباس، همه را برای شما بسته‌بندی می‌کنیم. و در کارتن‌های چند لایه قرار می‌دهیم تا در هنگام جابه‌جایی توسط کارگران ما آسیبی به وسایل شما نرسد تمامی وسایل شما به‌صورت بسته‌بندی با استفاده از نایلون‌های حباب دار در کارتن‌ها و مقواها چیدمان می‌شود. و با استفاده از چسب‌های مخصوص پهن جعبه‌های مقوایی را می‌بندیم تا در حین جابجایی آسیبی به آن‌ها وارد نشود. همچنین لوازم شکستنی را با احتیاط برای شما بسته‌بندی می‌کنیم. لوازم شکستنی را در نایلون‌های حباب دار پیچیده و در مقواها و کارتن‌ها قرار می‌دهیم. به‌طوری‌که در حین جابه‌جایی توسط کارگران با دلسوزی تمام حمل شود. نگران وسایل شکستنی خود نباشید زیرا کارگران ما چندین سال سابقه و مهارت کافی را برای حمل و جابه‌جایی ظروف شکستنی و با قیمت را دارند. ما حساسیت شما مشتریان عزیز را برای وسایلتان درک خواهیم کرد و پس به‌همین خاطر با استفاده از برنامه‌ریزی دقیقی که از قبل برای وسایل شما در نظر گرفته‌ایم تمام وسایل را بسته‌بندی و در کارتن‌های مخصوص باربری اتوبار قصرالدشت قرار می‌دهیم تا در حین جابه‌جایی به ماشین‌های باربری آسیبی به آن‌ها وارد نشود. و چیدمان آن‌ها را در ماشین‌های باربری به طوری قرار می‌دهیم که تمامی وسایل شما به با یک‌بار رفت‌وآمد به مقصد موردنظر خود ارسال شود. البته این به میزان وسایل شما نیز بستگی دارد پرسنل ما به‌صورت ۲۴ ساعت در اتوبار قصرالدشت آماده خدمت و خدمت‌رسانی به شما مشتریان عزیز هستند. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با تیم حرفه‌ای بار سنتر تماس بگیرید و نوبت خود را توسط آن‌ها رزرو نمایید.

ما حتی در ایام تعطیل هم مشغول بکار هستیم به‌صورت شبانه‌روزی در تلاش هستیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی باربری را برای شما عزیزان گسترده‌تر کنیم. به‌همین خاطر پیشرفت چشمگیر ما در سال‌های اخیر در عرصه اسباب‌کشی و باربری برای تمامی مشتریان ما ثابت شده و همین باعث جلب رضایت مشتریان ما شده‌ است.

تمامی مشتریانی که اتوبار قصر الدشت را انتخاب می‌کنند می‌توانند از تخفیف‌های ویژه ۴۵% این مجموعه نیز برخوردار شوند. نگران هزینه‌های اسباب‌کشی نباشید زیرا ما از قیمت‌های گران و گزاف خودداری می‌کنیم و در عوض با یک‌قیمت مناسب تمامی خدمات اسباب‌کشی باربری بسته‌بندی و چیدمان را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می‌دهیم. شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای مناسب از تمامی این قیمت‌ها برخوردار شوید تمامی هزینه‌هایی که در مجموع بار سنتر برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته‌شده است زیر نظر باربری اتحاد کل تهران است. پس خیالتان راحت باشد که با قیمتی مناسب می‌توانید یک‌بار با کیفیت را توسط پرسنل ما تحویل بگیرید ما در کنار شما هستیم تا خاطره خوب یک اسباب‌کشی را برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم. پس نگران وسایل خود نباشید آن‌ها را به تیم حرفه‌ای بار سنتر بسپارید تا به‌صورت بسته‌بندی‌شده در مقصد موردنظر تحویل بگیرید. ما در کنار شما هستیم به‌صورت شبانه‌روز می‌توانید با یکی از شماره‌ای که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید و نوبت خود را توسط کارشناسان ما رزرو نمایید. تا آن‌ها در اسرع وقت نیروهای خود را برای شما دوستان از اعزام کنند این کار با توجه به برنامه‌ریزی قبلی برای شما انجام می‌شود تا در روز اسباب‌کشی مشکلی پیش نیاید ما در کنار شما هستیم پیک اسباب‌کشی عالی را برای شما انجام دهیم.

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار قصر الدشت بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار قصر الدشت استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار قصر الدشت کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند