اتوبار توانیر در ایام تعطیل هم در کنار شماست:

اتوبار توانیر با سال‌ها سابقه کاری مؤسسه ای است که در راستای اسباب‌کشی، باربری و خدمات اسباب‌کشی، در خدمت شما دوستان عزیز است خدا را شکر که در این چندین سال سابقه کاری توانستیم تمامی رضایت مشتریان عزیز را جلب نماییم تمامی مشتریان ما به باربری و اتوبار توانیر اعتماد لازم را دارند به‌همین خاطر تمامی بار و اسباب و وسایل خود را به ما می‌سپارند. اتوبار توانیر در مقابل وسایل مشتریان مسئول است و تعهدات زیادی به مشتریان خود دارد به‌همین خاطر با استفاده از ماشین‌ها و تجهیزات مدرن اسباب‌کشی تمامی خدمات اسباب‌کشی را در هفت روز هفته برای شما مشتریان و همشهریان عزیز ارائه می‌دهد.

۴.۸/۵ - (۲۷ امتیاز)

اتوبار توانیر

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ماشین‌های مسقف و روباز را از باربری بارسنتر بخواهید:

همچنین ماشین‌های مسقف و موکت شده و اتوبار توانیر باعث شده که رضایت مشتریان برای انتخاب نوع ماشین‌ها جلب شود و اتوبار توانیر یکی از باسابقه‌ترین و قدیمی‌ترین اتوبار‌ها در سطح تهران هست. که همیشه نظر مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده‌ است به‌همین خاطر تمامی مشتریان ما رضایت کامل را از نحوه اسباب‌کشی، نحوه برخورد پرسنل، نحوه کار کارگران، و نحوه عملکرد تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان دارند. مدیریت مجموعه بارسنتر با در نظر گرفتن پرسنل مجرب و ورزیده تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد. خدمات شایسته‌ای که اتوبار توانیر به همشهریان عزیز خود ارائه می‌دهد داشتن نیروهای حرفه‌ای و باتجربه هست که می‌تواند تمامی وسایل سنگین شما اعم از یخچال‌های سایدبای‌ساید، سرویس‌های خواب، سرویس‌های آشپزخانه، فرش، مبلمان، را برای شما هم جابه‌جا هم بسته‌بندی کنند.

بسته‌بندی در اتوبار توانیر به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌شود پرسنلی که ما برای تیم بسته‌بندی خود در نظر گرفته ایم دوره‌های لازم را جهت بسته‌بندی تمامی وسایل شما دیده‌اند. پس نگران نباشید شما می‌توانید با انتخاب اتوبار توانیر کوچک‌ترین وسایل خود را هم بسته‌بندی کنید. شاید به‌علت مشغله کاری و درگیری‌های زیاد زندگی نتوانید بسته‌بندی را به‌تنهایی انجام دهید نگران نباشید ما برای شما تیم حرفه‌ای را در نظر گرفته‌ایم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی وسایل شما را در کارتن‌های چندلایه مخصوص قرار بدهند و با استفاده از چسب‌های نواری پهن آن‌ها را بسته‌بندی کنند. بسته‌بندی ما با دقت زیادی انجام می‌شود و تمامی وسایل را برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی می‌کنیم. مبلمان شما را بسته‌بندی می‌کنیم شاید به‌تنهایی بسته‌بندی یخچال و لوازم بزرگ برای شما کار سختی باشد اما شما می‌توانید با رزرو تیم بسته‌بندی اتوبار توانیر تمامی خدمات اسباب کشی را برای شما انجام می‌دهیم.

اتوبار توانیر بسته بندی لوازم منزل را برای شما انجام می‌دهند:

تیم بسته‌بندی ما تشکیل‌شده از افراد حرفه‌ای و کار دیده که با استفاده از تجهیزات مدرنی که مجموعه بار سنتر در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند از صفر تا صد لوازم را برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی می‌کنند. خدمات بسته‌بندی برای شما با افراد توانمند و نیرومند انجام می‌شود باربری و اتوبار توانیر با در نظر گرفتن کارگران ورزیده و مجرب تمامی وسایل شما را در ماشین‌های باربری قرار می‌دهند بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایل شما وارد شود با دلسوزی تمام آن‌ها را در ماشین‌های باربری قرار می‌دهد باربری و اتوبار توانیر حافظ سلامت وسایل شما است به‌همین خاطر یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ است شما می‌توانید با انتخاب اتوبار توانیر از این بیمه‌نامه بهره مند شوید.

اما برای این‌که صدمه‌ای به وسایل شما وارد نشود یا وسایل شما در حین جابه‌جایی آسیب نبینند و یک بیمه‌نامه معتبر را برای شما در نظر گرفته‌ایم اتوبار توانیر با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد دارد و به‌همین خاطر تمامی وسایل شما بیمه هست. نگران نباشید ما به شما یک بیمه‌نامه معتبر را می‌دهیم که با در دست داشتن این بیمه‌نامه می‌توانید تمامی بار خود را بیمه کنید تا در صورت بروز هرگونه مشکل خسارات وارد شده برای شما توسط بیمه پرداخت شود. همچنین شما می‌توانید اگر بار ارزشمند و قیمتی داری سقف بیمه‌نامه را توسط مدیریت مجموعه بار سنتر کاهش و افزایش دهید. پس با انتخاب اتوبار توانیر می‌توانند یک بیمه‌نامه معتبر را در دست داشته باشید تا با خیال راحت بار خود را به مقصد ارسال نمایید ماشین‌هایی که در اتوبار توانیر برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌اند دارای سابقه کاری بالا است. ما می‌توانیم برای شما ماشین‌های اعم از خاورها، هیونداها، ماشین‌های vip، را ارسال نماییم این ماشین‌ها به‌صورت روزانه توسط کادر فنی چک می‌شوند تا در هنگام تردد در جاده‌ها مشکلی برای شما پیش نیاید. با قیمت منصفانه و ارزان‌تر از همه‌جا شما می‌توانید انتخاب ماشین باربری خود را توسط پرسنل ما انجام دهید بار شما و نوع بار شما برای شما دوستان عزیز ماشین‌ها را ارسال می‌کنیم کار را به افراد کاردان بسپارید تا بهترین اسباب‌کشی را با ما تجربه کنید.

همچنین ما برای شما دوستان عزیز وانت‌بار و نیسان بار را در نظر گرفته‌ایم که برای حمل بار سبک و مسافت‌های کوتاه می‌توانید به‌صورت شبانه‌روز از این نوع ماشین‌ها استفاده کنید. بهترین شرکت اثاث‌کشی و بسته‌بندی اتوبار توانیر است. زیرا ما برای شما کارگران خالی را جهت انجام خدمات باربری ارسال می‌کنیم شما می‌توانید با رزرو تعداد کارگر مورد نیاز خود در روز اسباب‌کشی یک تیم حرفه‌ای را در کنار خود داشته باشید. تا تمامی خدمات اسباب‌کشی را به بهترین شکل ممکن برای شما دوستان عزیز انجام دهند.

ما دارای شعبات مختلفی در سرتاسر تهران هستیم به‌همین خاطر دسترسی به مجموعه بار سنتر برای شما دوستان و مشتریان عزیز بسیار راحت و سریع هست. شما می‌توانید در هر کجای تهران که زندگی می‌کنید تنها با یک تماس تلفنی که با یکی از شماره بالا درج‌شده است تماس بگیرید و نوبت خود را توسط پرسنل ما رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی با نیروهای مجهز در کنار شما دوستان عزیز باشیم.

جهت هماهنگی می‌توانید با ما تماس بگیرید:

شما می‌توانید جهت رزرو و هماهنگی با پرسنل ما که به‌صورت بیست و چهار ساعته مشغول به فعالیت هستند هماهنگی لازم را انجام دهید شما با انتخاب باربری توانیر می‌توانید از یک مشاوره رایگان تلفنی نیز برخوردار شوید و به‌صورت ۲۴ ساعته پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان عزیز هستیم ما فرقی نمی‌کند که در شب قرار است  اسباب‌کشی را انجام دهید یا در روز. در هفت روز هفته مشغول به فعالیت هستیم و در تلاش هستیم که خدمات خود را برای شما مشتریان همیشگی گسترده‌تر کنیم شما با انتخاب اتوبار توانیر می‌توانید از این خدمات نیز بهره‌مند شوید و تمامی پرسنلی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند کاربلد و باتجربه هستند فقط کافی‌ست جهت رزرو و هماهنگی با پرسنل ما با شماره‌های بالا در تماس باشید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای ما رزرو نمایید. تا در روز تعیین شد و نیروهای خود را برای شما دوستان عزیز اعزام کنیم ما به‌صورت شبانه‌روزی مشغول فعالیت هستیم و شما می‌توانید برای انتقادات و پیشنهادات خود با مدیریت مجموعه بار سنتر در تماس باشید.

خدماتی که اتوبار توانیر برای مشتریان در نظر گرفته است:

ارائه بیمه‌نامه معتبر، ارائه بارنامه دولتی، ارسال کارگران  نیرومند، ارسال تیم حرفه‌ای بسته‌بندی، ارسال تیم حرفه‌ای چیدمان، نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی، خدمات اسباب‌کشی و باربری و جابجایی لوازم سنگین، استفاده از ماشین‌های مجهز مثل وانت‌بار و نیسان بارها، استفاده از ماشین‌ها مثل خاورها و کامیون‌ها، که شما می‌توانید برای استفاده از این امکانات با یکی از شماره‌های بالا تماس بگیرید و نوبت خود را توسط آن‌ها رزرو نمایید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی خدمات را برای شما به‌نحو احسن انجام دهیم.

اتوبار توانیر برای شما دوستان عزیز این خدمات را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد شما می‌توانید با رزرو نیروهای بسته‌بندی و چیدمان توسط کارشناسان ما تمامی این خدمات را از ما با بهترین قیمت دریافت نمایید همچنین ما برای شما مشتریان عزیز و همیشگی خود قیمت‌های متنوعی را در نظر گرفتیم. شما می‌توانید از خدماتی که  این مجموعه برای شما در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید تمامی پرسنل ما با رعایت نکات ایمنی و حفظ و رعایت نکات بهداشتی در منزل شما حضور پیدا می‌کنند. با استفاده از ماسک و دستکش و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند تا سلامت شما در خطر نیفتد و به‌همین خاطر با اطمینان کامل شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی را انجام دهید ما با در نظر گرفتن تیم مجرب و کارگران و رانندگان حرفه‌ای تمامی اساسی شما را از تهران به هر جایی‌که بخواهید جابه‌جا می‌کنیم ما در زمینه باربری و اسباب‌کشی  در کنار شما دوستان گرامی هستیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار توانیر بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار توانیر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار توانیر کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند