اتوبار تهرانسر خدمات به صورت ۲۴ ساعته:

اتوبار تهرانسر با داشتن چندین سال سابقه در امر اسباب‌کشی و باربری به‌صورت شبانه‌روز و بیست و چهار ساعت ارائه خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد. حمل‌ونقل اثاثیه و جابجایی اثاثیه اداری و خانگی همراه با استانداردهای ویژه را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد. اتوبار تهرانسر با داشتن پرسنل متخصص و کادر حرفه‌ای تمامی موارد اسباب‌کشی و خانه کشی را برای شما دوستان عزیز با متدهای روز دنیا انجام می‌دهد. شما می‌توانید در هر کجا تهران که قرار دارید تنها با یک تماس تلفنی اتوبار تهرانسر خدمات خود را انجام دهید. ما به‌صورت بیست و چهار ساعته خدمات را برای شما انجام می‌دهیم.

۴.۹/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار تهرانسر

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

عزیزانی که در محدوده غرب تهران زندگی می‌کنند می‌توانند با انتخاب اتوبار تهرانسر تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را با تجهیزات مدرن بسته‌بندی انجام دهند و با داشتن چندین سال سابقه درخشان در باربری حرفه‌ای هستیم و شعبه‌های فعال در سطح تهران داریم که همشهریان عزیز تهرانی می‌توانند در هر کجای تهران که قرار دارند از این شعبه‌ها استفاده کنند. شرکت اتوبار تهرانسر با داشتن چندین سال تجربه در زمینه اسباب‌کشی ارائه‌دهنده خدمات حمل بار توسط ماشین‌های مسقف و روباز است. حمل بار توسط افراد کاملاً حرفه‌ای انجام می‌شود شما عزیزان می‌توانید در هر کجای تهران که قراردارید خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید.

دسترسی به شعبه‌های مختلف بارسنتر:

اتوبار تهرانسر به‌صورت بیست و چهار ساعته پاسخ‌گو سوالات شما دوستان عزیز است برای داشتن یک اسباب‌کشی خوب و بی‌دردسر قطعا باید یک بسته‌بندی مناسب داشته باشید. اما باید بسته‌بندی اثاثیه منزل خود را به چه صورت انجام دهید؟ باربری و اتوبار تهرانسر برای کیفیت و خدمات خود به‌صورت تخصصی در زمینه اسباب‌کشی و باربری خدمات بسته‌بندی به سبک کشورهای اروپایی را چیدمان وسایل را به‌صورت دلخواه خود چیدمان کنید. باربری بار سنتر با استفاده از خدمات نوین اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز از صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی را انجام می‌دهد. شما می‌توانید در هر کجای تهران که قراردادی صفر تا صد خدمات بسته‌بندی و اسباب‌کشی را با استفاده از باربری تهرانسر از ما دریافت نمایید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را با استفاده از متدهای و روش‌های نوین انجام دهیم. منتظر تماستان هستیم شما می‌توانید با ما به‌صورت بیست و چهار ساعته تماس بگیرید و نوبت خود را توسط مشاوران ما رزرو نمایید. تا آن‌ها در روز اسباب‌کشی در کنار شما خدمات بسته‌بندی و اسباب‌کشی را انجام دهند. اگر در غرب تهران زندگی می‌کنید می‌توانید به باربری‌های زیر دسترسی داشته باشید.

  1. باربری شهرک دانشگاه تهران
  2. باربری میدان اتریش
  3. باربری پیکان شهر
  4. باربری امیر کبیر

اتوبار تهرانسر با داشتن چندین پرسنل توانایی جابه‌جایی وسایل را به‌راحتی دارد و شاید مهم‌ترین نکته مشاوره برای اسباب‌کشی خدمات بسته‌بندی و چیدمان باشد. بسته‌بندی به‌تنهایی ممکن است کار سختی باشد و ترفندهای ویژه‌ای دارد شما باید  وسایل را دسته‌بندی کنید وسایل آشپزخانه، سرویس خواب، مبلمان، را از همدیگر جدا کنید و این ممکن است زمان‌بر باشد. پس ما به شما پیشنهاد می‌کنیم کار را به افراد کاردان بسپارید.

با تیم حرفه‌ای و تخصصی در منزل شما حضور پیدا می‌کنند و خدمات باربری و اسباب‌کشی را با استفاده از روش‌ها و راهکارهای عالی انجام می‌دهند. بدون دردسر می‌توانید وسایل خود را جابه‌جا کنید. وقتی خودتان قصد انجام بسته‌بندی وسایل را دارید ممکن است زمان‌بر باشد به‌همین خاطر شما می‌توانید صفر تا صد بسته‌بندی را به ما بسپارید.

ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم با متدهای ویژه‌ای که در نظر گرفته‌ایم برای شما بسته‌بندی را انجام می‌دهیم. شما می‌توانید بسته‌بندی لوازم را به ما بسپارید تا از صفر تا صد وسایل شما بسته‌بندی کنیم. از کوچک‌ترین وسیله و درشت‌ترین وسایل را برای شما عزیزان بسته‌بندی می‌کنیم وسایلی مثل تخت خواب، سرویس خواب، سرویس آشپزخانه، وسایلی هستند که باید با دقت بیشتری بسته‌بندی شوند و با استفاده از سلفون و نایلون‌های حباب دار برای شما دوستان عزیز وسایل را بسته‌بندی می‌کنیم. منتظر تماس شما در چندین روز قبل‌از اسباب‌کشی هستیم تا خدمات اسباب‌کشی را با استفاده از متدها و روش‌های روز دنیا برایتان انجام دهیم نگران پرداخت هزینه‌های گزاف نباشید زیرا با انتخاب باربری ما از ۴۵% تخفیف دارد.

به‌نظر شما چه زمانی برای انجام اسباب‌کشی مناسب است؟

با توجه به شرایط کاری ممکن است بعضی‌ها به دلیل مشغله زندگی که دارند نمی‌توانند به‌تنهایی وسایل را جابه‌جا کنند. به‌همین خاطر باید اول شرایط را بررسی کنند که در چه روزی می‌توانند خدمات اسباب‌کشی را انجام دهند ما به شما توصیه می‌کنیم اسباب‌کشی را در اواسط هفته انجام دهید تا از شلوغی و رفت‌وآمدها جلوگیری کنید. در حالت کلی بهترین ساعت برای اسباب‌کشی صبح زود است شما می‌توانید تمامی وسایل خود را در این مدت بسته‌بندی کنید تا با استفاده از کارگران و تیم حرفه‌ای اتوبار تهرانسر در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم و برای شما وسایل را در ماشین‌های باربری و اتو بار تهرانسر قرار دهیم. شما می‌توانید اسباب‌کشی را در تمامی روزهای سال انجام دهید ما حتی در شرایط آب‌وهوایی نامناسب نیز با استفاده از ماشین‌هایی که در اختیار داریم برای شما خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم. شما می‌توانید حتی در روزهای برفی و بارانی که رانندگی در این روزها سخت است مراحل اسباب‌کشی خود را به افراد کاربلد و رانندگان حرفه‌ای ما بسپارید. پس نگران زمان اسباب‌کشی نباشید ما در تمامی شرایط و در تمامی ایام سال برای شما حتی در فصل گرما و سرما نیز اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم. شما می‌توانید تمامی لوازم منزل را به ما بسپارید تا در روز تعیین‌شده در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم و با استفاده از برنامه‌ریزی خاص و دقیق برای شما مراحل اسباب‌کشی را انجام دهیم. اتوبار تهرانسر تمامی لوازم را برای شما با یک ماشین باربری مناسب انجام می‌دهد. شما می‌توانید با توجه به نوع بار خود ماشین موردنظر خود را توسط تیم حرفه‌ای بارسنتر رزرو نمایید. شما می‌توانید از تیم مشاوره اتوبار تهرانسر انتخاب نوع ماشین باربری و مشاوره لازم را برای انتخاب ماشین استفاده نمایید و تمامی ماشین‌هایی که در مجموعه اتوبار تهران سر استفاده می‌شوند شامل:

  1. کامیون‌ها ۶ و ۷ متری
  2. خاورها
  3. ایسوزوها
  4. هیوندا
  5. وانت‌بار و نیسان بار
  6. ماشین‌های vip

است که اگر قرار است شما بار کمی را جابه‌جا کنید و به شما پیشنهاد می‌کنیم که از این وانت‌بار و نیسان بارهای اتوبار تهرانسر استفاده نمایید. با انتخاب این ماشین‌ها شما می‌توانید خدمات اسباب‌کشی خود را با قیمت‌ها و هزینه‌های مناسب انجام دهید و در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را با استفاده از روش‌ها و متدهای روز دنیا با قیمت مناسب برایتان انجام دهیم. پس نگران وسایل خود نباشید زیرا ما با استفاده از بسته‌بندی مناسب تمامی لوازم شما دوستان عزیز را به ماشین‌های باربری و اتوبار تهرانسر انتقال می‌دهیم.

اتوبار تهرانسر با انجام روش‌های نوین در اسباب کشی:

مراحل اسباب‌کشی باید با بسته‌بندی‌های خاص انجام شود زیرا اگر بسته‌بندی مناسبی نداشته باشید وسایل شما در حین اسباب‌کشی ممکن است صدمه ببیند. این نکته را به‌خاطر داشته باشید که باید اول تمامی وسایل خود را بسته‌بندی کنید با استفاده از کارتون‌های بسته‌بندی شما می‌توانید وسایل خود را به‌صورت ایمن جابجا کنید. ما در کنار شما هستیم تا از صفر تا صد خدمات بسته‌بندی را با استفاده از تجهیزات مدرنی که در اختیار داریم برای شما دوستان عزیز به‌صورت ایمن و با دقت بسته‌بندی کنیم. در حین اسباب‌کشی باید مراقب وسایل با ارزش خود باشید وسایل شکستنی را از دیگر وسایل برای شما جدا می‌کنیم تا در حین جابه‌جایی صدمه‌ای به آن‌ها وارد نشود و قبل‌از رسیدن روز اسباب‌کشی حتما وسایل گران‌قیمت خود را در نزد خود قرار دهید تا در حین جابجایی وسایل شما گم نشود هم چنین شما می‌توانید دیگر وسایل شکستنی را به تیم حرفه‌ای اتوبار تهرانسر بسپارید. تا آن‌ها را با استفاده از نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها در کارتن‌های چند لایه قرار دهند تا در حین جابه‌جایی صدمه‌ای نبیند. می‌توانید تمامی لوازم را به افراد متخصص اتوبار تهرانسر بسپارید تا با داشتن یک برنامه‌ریزی خاص و دقیق برای شما خدمات اسباب‌کشی را انجام دهند.

اتوبار تهرانسر مراحل چیدمان را انجام می‌دهد:

با توجه به به‌سختی و سنگینی‌های اسباب‌کشی ما با داشتن یک برنامه‌ریزی دقیق در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم تا با توجه به نظم و دقت خاص برای شما مراحل اسباب‌کشی را انجام دهیم. همین الان تلفن را برداری و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای مجموعه بار سنتر رزرو نمایید و در کنار ما خاطره خوب اسباب‌کشی را برایتان به ارمغان بیاوریم. بعد از جابه‌جایی کامل وسایل شما به ماشین‌های باربری برای بازکردن یا جابه‌جا کردن وسایل اصلا نگران نباشید زیرا با ارسال تیم حرفه‌ای چیدمان در منزل شما حضور پیدا می‌کنیم و تمامی وسایل ضروری منزل شما را برای شما از کارتون‌ها آن باکس می‌کنیم و در جای مورد نظر شما چیدمان می‌کنیم. شما می‌توانید طبق سلیقه خود دکوراسیون منزل را انجام دهید نیروهایی که در کنار شما حضور دارند متخصص هستند و می‌توانند نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی و برقی شما را در منزل جدید با روش‌ها و متدهای روز برایتان انجام دهند.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار تهرانسر بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار تهرانسر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار تهرانسر کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند