اتوبار ایرانپارس با ارائه گسترده‌ترین خدمات اسباب کشی:

اسباب‌کشی را به‌صورت صد در صد تضمینی با یک شرکت معتبر حمل بار و اثاثیه منزل انجام دهید. اتوبار ایرانپارس برای شما دوستان عزیز در غرب تهران تمامی مراحل اسباب‌کشی را به‌صورت گسترده همراه با ارائه خدمات تخصصی و افراد حرفه‌ای و همچنین پرسنل حرفه‌ای انجام خواهد داد. ما برای شما دوستان عزیز در کم‌ترین زمان ممکن با مناسب‌ترین هزینه‌ها حمل بار از تهران به سایر شهرستان‌های اطراف انجام خواهیم داد.

۴.۹/۵ - (۲۸ امتیاز)

اتوبار ایرانپارس

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما در تلاش هستیم که خدمات خود را به‌صورت گسترده‌تر برای شما دوستان عزیز در سطح تهران انجام دهیم این رقابت در تمامی شرکت‌های باربری وجود دارد به‌همین خاطر ما با در نظر گرفتن تخفیف‌های ۳۵% و همچنین ارائه خدمات تخصصی و حرفه‌ای باربری و اسباب‌کشی برای شما صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی را انجام خواهیم داد. شما دوستان می‌توانید تمامی لوازم منزل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از تیم تخصصی اتوبار ایرانپارس دریافت نمایید با توجه به گسترش روابط اجتماعی و همچنین گسترش علم و تکنولوژی ما برای شما تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را با استفاده از پرسنلی مجهز انجام می‌دهیم. لازم نیست ساعت‌ها وقت خود را بابت اسباب‌کشی و باربری هدر دهید بلکه فقط کافی است این کار را به افراد متخصص تیم حرفه اتوبار ایرانپارس بسپارید تا برای شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و باربری را انجام دهید. منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم.

توسعه خدمات اسباب کشی جهت رضایت مشتریان بارسنتر:

برای شما عزیزان در سرتاسر تهران شعبه‌های مختلف بارسنتر را قرار داده ایم است که شما می‌توانید در هر محدوده مشغول زندگی هستین  فعالیت اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید. شما خدمات اسباب‌کشی را با تخفیف ۳۵% با تعرفه‌هایی که بارسنتر برای شما نظر گرفته‌ است با مناسب‌ترین قیمت‌ها بهترین خدمات را از ما ذریافت خواهید کرد.

در شرکت باربری بارسنتر که رضایت مشتریان را در راستا کار خود قرار داده است فعالیت  اسباب کشی را به‌صورت روزمره انجام برای مشتریان انجام می‌دهد و همین باعث شده است مورد استقبال مشتریان قرار بگیرد و تمامی عزیزانی که چندین سال مشتری ثابت مجموعه بار سنتر بوده‌اند از نحوه خدمت‌دهی ما رضایت کامل را دارند.

به‌همین خاطر ما برای شما تجهیزات مدرن را برای انجام خدمات باربری و اسباب‌کشی انجام خواهیم داد و شما می‌توانید در سرتاسر کشور از خدمات باربری و اسباب‌کشی ما بهره‌مند شوید. و تمامی نیروهایی که در اتوبار ایرانپارس مشغول فعالیت هستند و در برابر وسایل شما مسئولیت‌پذیر هستند به‌همین خاطر آن‌ها مراقب هستند که وسایل شما در حین جابه‌جایی صدمه نبینند و با دلسوزی تمام وسایل را برای شما دوستان عزیز همراه با تجهیزات ایمنی که اتوبار ایرانپارس در اختیار آن‌ها قرار داده‌ است جابه‌جا خواهند کرد.

اتوبار ایرانپارس با در نظر گرقتن ماشین‌های مسقف و روباز:

شما می‌توانید با استفاده از کادری مجرب و مدیریت حرفه‌ای از تهران به مقصد مورد نظر بار خود را ارسال کنید به صورت شبانه روزی اتوبار ایرانپارس برای شما دوستان عزیز تمامی خدمات اسباب‌کشی را به‌صورت ماهرانه انجام می‌دهد. کارگرانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند تمامی بارهای سنگین و سبک شما ازجمله وسایل آشپزخانه، سرویس‌های خواب، تردمیل و حمل‌ونقل لوازم سنگین را برای شما دوستان عزیز با رعایت اصول ایمنی انجام می‌دهند ایمنی در اتوبار ایرانپارس بسیار اهمیت دارد زیرا تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند با در نظر گرفتن تجهیزات مدرن بسته‌بندی به شما این اطمینان را می‌دهد که بار شما به‌صورت صد در صد تضمینی به مقصد مورد نظر انتقال انتقال داده خواهد شد شما می‌توانید تجهیزات و خودروهای موجود در اتوبار ایرانپارس را از مشاوران این مجموعه دریافت نمایید. ما برای شما باربری را با خیال راحت درسطح تهران و خارج از شهر انجام  می‌دهیم تمامی خودروهایی که برای شما در این مجموعه مورد استفاده قرار می‌گیرد مسقف و روباز هستند شما می‌توانید با توجه به نوع بار خود ماشین موردنظر خود را انتخاب نمایید در این موضوع مشاوران اتوبار ایرانپارس شما را کمک می‌کنند. با توجه به نوع بار خود و مسافت طی شده شما می‌توانید ماشین مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

برای بسته بندی به چه تجهیزاتی احتیاج داریم؟

اتوبار ایرانپارس با بسته‌بندی به روش‌های مخصوص باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم اگر اصول بسته‌بندی را رعایت کنید خیالتان راحت باشد که بار شما به‌درستی به مقصد مورد نظر انتقال داده خواهد شد بدون که کوچک‌ترین آسیبی به بار وارد شود اتوبار ایرانپارس برای شما با استفاده از رعایت نکات استاندارد و رعایت نکات اصولی و همچنین تجهیزات مدرنی که در اختیار دارد این کار را انجام می‌دهد به‌طوری‌که کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایلتان وارد نشود. بسته‌بندی لوازم منزل خود را به تیم حرفه‌ای ما بسپارید تا برای شما دوستان عزیز تمامی لوازم منزل را با استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی از قبیل:

 • بابل رپ
 • وکیوم‌ها
 • کارتون‌های چند لایه
 • کارتن‌های رگال دار
 • نایلون‌های حباب دار
 • سلفون‌ها
 • بقچه‌های رختخواب

تمامی خدمات بسته‌بندی را انجام خواهیم داد و وسایل را به صورت کامل بسته بندی می‌کنیم. بسته‌بندی کار حساس و تخصصی است به‌همین خاطر آن را باید به افراد متخصصی که در این زمینه دارای تجربه کافی هستند بسپارید تا برای شما دوستان عزیز تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری را با استفاده از خدمات باربری و اسباب‌کشی انجام دهیم. اتوبار ایرانپارس صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و باربری را برای شما دوستان عزیز با استفاده از نیروهای حرفه‌ای انجام خواهد داد. شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را به تیم متخصصی که در این زمینه دارای مهارت کافی و همچنین آموزش‌دیده هستند بسپارید تا با خیال راحت به‌صورت بسته‌بندی‌شده بار را در هر مقصدی که می‌خواهید از ما تحویل بگیرید. اتوبار ایرانپارس برای شما دوستان عزیز چیدمان اصولی را انجام می‌دهد چیدمان وسایل یکی از مهم‌ترین موضوع‌هایی است که در اسباب‌کشی باید مورد بررسی قرار بگیرد زیرا به‌تنهایی جابه‌جا کردن وسایل کار سخت و دشوار است اتوبار ایرانپارس برای شما با ارسال تیم حرفه‌ای چیدمان و دکوراسیون منزل یک نظم خاص به اسباب‌کشی می‌دهد. ما برای شما لوازم را از هم تفکیک می‌کنیم و هر لوازم را در جای خود قرار خواهیم داد همچنین جابه‌جایی لوازم سنگین و بارهای بزرگ خود را به اتوبار ایرانپارس بسپارید تا برای شما دوستان عزیز به طبق سلیقه مشتریان دکوراسیون را انجام دهید جابه‌جایی لوازم شکستنی را نیز برایتان انجام خواهیم داد با استفاده از دانشی که در اختیار داریم و مهارت و تجربه‌ای که اتوبار ایرانپارس برای پرسنل خود قرارداده است برای شما نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی را نیز انجام خواهیم داد.

اتوبار ایرانپارس با چندین سال سابقه در خدمات اسباب کشی و باربری:

درست چیدن لوازم در سر جای خود باعث می‌شود که شما یک فضای زیبا به منزل خود بدهیم به‌همین خاطر افرادی که در اتوبار ایرانپارس مشغول فعالیت هستند برای شما دکوراسیون منزل را با استفاده از یک سلیقه خاص انجام خواهند داد پس چیدمان لوازم منزل خود را به‌صورت اصولی به تیم حرفه‌ای اتوبار ایرانپارس بسپارید. تمامی خدمت دهی ما به‌خاطر جلب رضایت مشتریان هست به‌همین خاطر بالاترین هدفی که مجموعه بار سنتر در راستای کار خود قرار داده‌ است رضایت مشتریان است. برای شما دوستان عزیز صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و خدمات اسباب‌کشی، حمل‌ونقل، جابه‌جایی لوازم سنگین، باربری، را انجام خواهیم داد شما می‌توانید در هر کجا که قرار دارید حمل‌ونقل را به بار سنتر بسپارید تا برای شما دوستان عزیز با تجهیزات مدرنی که در اختیار داریم تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام دهیم.

بارسنتر برای شما حمل‌ونقل درون‌شهری و برون‌شهری را در هر ساعت از شبانه‌روز به‌صورت بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل انجام می‌دهد. باربری ایرانپارس  با در نظر گرفتن خدمات اسباب‌کشی تخفیف‌های ویژه‌ای را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد که شما می‌توانید هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی را با پرداخت یک هزینه مناسب ذریافت کنید خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به این تیم حرفه‌ای بسپارید تمامی افراد متخصص در این زمینه در کنار شما هستند تا مراحل اسباب‌کشی را برایتان آسان کنند. به‌همین خاطر شما می‌توانید با رزرو اینترنتی و یا تماس تلفنی به تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم دسترسی داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما مشتریان است به‌همین خاطر در تلاش هستیم تا تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را با استفاده از روش‌های نوین برای شما دوستان عزیز انجام دهیم منتظر تماستان هستیم به‌صورت بیست و چهار ساعته پاسخ‌گوی سوالات شما مشتریان عزیز هستیم. شما دوستان می‌توانیم به شعبه‌های زیر دسترسی داشته باشید و از غرب تا شرق تهران مراحل اسباب‌کشی خود را به باربریی بارسنتر بسپارید.

 1.  اتوبار سراج
 2. باربری آیت‌الله کاشانی
 3. باربری کن
 4. اتوبار ارم

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار ایرانپارس بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار ایرانپارس استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار ایرانپارس کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس. مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند