حمل و نقل بین شهری و درون شهری با اتوبار استخر:

امروزه به دلیل حجم بالای اسباب کشی  و حمل نقل در سطح کشور شرکت های باربرِی زیادی شروع به فعالیت کرده اند. کلیه شرکت های باربری با رعایت نکات اصولی در ایمنی برای شما لذت یک اسباب کشی راحت را انجام خواهند داد این خدمات شامل : بسته بندی، چیدمان و حمل و نقل، جابه جایی وسایل کوچک شروع به فعالیت نموده اند.اتوبار استخر تمامی مراحل اسباب کشی را از ابتدای کار تا انتها با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت برای شما مشتریان عزیز انجام خواهد داد.

۴.۹/۵ - (۲۷ امتیاز)

اتوبار استخر

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اتوبار استخر چه خدماتی را ارائه می دهد؟

تیمی خلاق که با رعایت و احترام به مشتری اماده ارائه خدمات به مشتریان در اتوبار استخر می باشند. از نظر شرکت بارسنتر همیشه مشتری در اولویت قرار دارد. به همین خاطر ما آماده ایم که بهترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه دهیم.

 • استفاده از پرسنل های با تجربه و کار بلد
 • بیمه نامه رایگان برای باربری و اسباب کشی 
 • حمل و جابجای وسایل سنگین  توسط کارگران نیرومند
 • چیدمان توسط تیم بارسنتر به سلیقه مورد نظر مشتری
 • ارسال تیم بسته بندی به صورت حرفه ای و آموزش دیده
 • تفکیک وسایل سنگین و سبک از وسایل
 • استفاده از ماشین های مجهز
 • رانندگان با سابقه بالا کاری و مسلط به مسیر ها
 • ارسال به موقع نیرو ها در زمان تعیین شده
 • ارائه نازلترین قیمت ها با کیفیت بالا
 • استفاده از وانت بار ها و نیسان ها

استراتژی های موجود دراتوبار بارسنتر:

با پیشرفت علم و  تکنولوژی امروزه در تمامی شهر های دنیا اسباب کشی تبدیل به یک کار حرفه ای و تخصصی شده است. و شرکت بارسنتر با تلاش تیم زحمت کش خود قصد در پیشرفت نوین اسباب کشی برای هرچه بهتر خدمات خود دارد.با استفاده از نیروهای کاردان که به صورت دلسوزانه در تلاش هستند که خدمات راحتی و آسایش را برای شما فراهم سازند تیم حرفه ای ما بدون اینکه به وسایل شما آسیب برسانند به صورت حرفه ای برای شما اسباب کشی را انجام خواهند داد.ما با ارسال تیم چیدمان برای شما منزل جدیدتان را به دلخواه شما خواهیم چید. تیم چیدمان با استفاده از خدمات نوین موجود با روش های جدید دکوراسیون منزل و محل کار به صورت زیبا برای شما وسایل را چیدمان خواهند کرد. و این تیم در کار خود بسیار خبره می باشند.

مدیریت تیم  اتوبار استخر بارسنتر با برنامه ریزی دقیق و از پیش تعیین شده در تلاش است تا با استفاده از کادر حرفه ای و آموزش دیده خود برای شما سختی اسباب کشی را راحت خواهند کرد. نحوه عملیات این تیم به صورت زیر می باشد.

 •   استفاده از پرسنل خوش برخورد و با تجربه
 •   ارائه ماشین های مجهز در انواع مختلف
 •   ارائه خدمات بسته بندی وسایل با تجهیزات کامل
 •   آموزش روش های چیدمان
 •   تضمیین سلامت رسیدن بار به مقصد با بیمه رایگان
 •    مشاوره رایگان و پشتیبانی ۲۴ ساعته
 •  جداسازی وسایل سنگین از وسایل سبک
 •   ارسال کارگران نیرومند به صورت جداگانه
 •    استفاده از تخفیف های ۴۵% باربری

پرسنل ماهر و با تجربه اتوبار استخر:

نیرو های اتوبار استخر بارسنتر همه افرادی هستند که دارای دانش و تخصص مورد نیاز در تخصص اسباب کشی را دارند شاید شما با خود تصور کنید که اسباب کشی کار راحتی است و احتیاج به تخصص خاصی ندارد اما اینگونه نیست  و این کار باید طبق اصول ایمنی انجام شود. کارگران ، راننده ها ، مشاوران و مدیر این اتوبار نیروهایی با تجربه و آموزش دیده هستند  و دارای چندین سال سابقه کاری می باشند و در رشته کاری خود متخصص هستند. این افراد با قواعد حمل بار و چیدمان اسباب اثاثیه و بسته بندی در روش جدید  با استفاده از تجهیزات پیشرفته و لوازم مرغوب  آشنایی کامل دارند.

در اتوبار استخر که در محدوده استخر قرار دارد ماشین های مجهز و مدرن درانواع مختلف که شما می توانید با توجه به نوع بار  ماشین دلخواه خود را انتخاب کنید. از وانت و نیسان برای جابه جایی  کالاهایی با حجم کم استفاده می کنند لازم نیست شما برای جابه جایی های کوچک  از ماشین های بزرگ و غول آسا استفاده کنید شرکت بارسنتر با در نظر گرفتن ماشین هایی همچون نیسان و وانت بار می تواند  این کار را به راحتی برای شما انجام دهند با هزینه ای به صرفه و مناسب.

ماشین با امکانات رفاهی فراوان همچون کامیون های ۶ و۷ متری بسیار مجهز که برای اسباب کشی هایی با حجم و مقدار بالا و مسافت های طولانی انجام می شود. از خاورهای مسقف برای جا به جایی وسایل های اسباب کشی و وسایل اداری می توان استفاده کرد. اسباب کشی داخل شهر را برای جابه جایی وسایل  سبک و متوسط می توان از وانت بار و نیسان ها استفاده کرد که از نظر هزینه هم به صرفه تر می باشد.

اتوبار و باربری استخر از تهران به سایر نقاط کشور می توانیم خدمات اسباب کشی و حمل نقل را برای شما انجام دهیم. علاوه بر فعالیت های درون شهری ، می تواند حمل نقل در سر تا سر ایران را حتی مسافت های طولانی انجام دهد. مجموعه فعالیت های اتوبار استخر به سراسر کشور و بین شهری می باشد. بیشتر مشتریان ما نگران سلامت وسیله های خود در مسافت های طولانی می باشند ما این نگرانی را برای شما رفع خواهیم کرد فقط کافیست باربری خود را به شرکت بارسنتر بسپارید.

مراحل چیدمان مجدد اثاثیه در مقصدبه چه صورتی است؟

ما برای جابه جایی وسایل آن ها را از هم تفکیک خواهیم کرد مثلا وسایل سنگین را از جعبه های سبک جدا خواهیم کرد یا اینکه وسایل شکستنی را تفکیک خواهیم کرد و آن ها را طوری خواهیم چید که به وسایل زیرین آسیب وارد نشود. سپس وسایل سنگین مثل فرش ها و مبلمان را در وسط ماشین خواهیم چید به طوری که فضایی هدر نشود. اما برای بسته بندی وسایل  شکستنی باید دقت زیادی را به خرج داد با نظم و دقت به گونه ای که وسایل سنگین در زیر قرار بگیرد و وسایل سبکتر در بالا قرار بگیرند ، به اینصورت  بارگیری به درستی انجام می شود. رانندگان ما بسیار در امر جابه جایی و حمل نقل دقت خواهند کرد زیرا این کار بسیار حساس می باشد و باید رانندگان مسلط به جاده باشند.

چیدمان بار بعد از اسباب کشی:

بعد از اینکه توسط نیروهای بارسنتر بار شما به مقصد رسید. با استفاده از نیرو وکارگران زبده ما لوازم را بادقت تمام از ماشین به داخل منزل انتقال خواهند داد. و بعد توسط کادر وسایل را چیدمان خواهند کرد.

باید توجه داشت که شرکت اتوبار استخر این قابلیت را دارد که بعد از رساندن سالم بار به مقصد نهایی با همکاری تیم چیدمان وسایل را به درستی از هم تفکیک و در محل مورد نظر شما خواهند چید. در این مرحله تیم چیدمان ما به مشتری در چیدمان مجدد وسایل و تفکیک بسته بندی ها از هم دیگردر کنار شما قرار خواهند داشت تا طبق خواسته و سلیقه مشتری کار چیدمان را تا آخر انجام دهند.

چیدمان بسته ها :

تیم چیدمان با استفاده از برچسب هایی که بر روی کارتن های اسباب کشی استفاده کرده اند وسایل را از هم با توجه به نام آن ها جدا خواهند کرد. و آن ها را در محل مورد تایید شده توسط مشتریان قرار خواهند داد مثلا وسایل اتاق خواب به اتاق خواب برده خواهد شد یا لوازم آشپزخانه در آشپزخانه چیده خواهد شد.و تمامی این کار ها با نظم و سلیقه پرسنل شرکت بارسنتر انجام خواهد شد.

نیرو های چیدمان ما می توانند وسایل برقی و الکترونیکی شما مانند لباس شویی،یخچال،ظرف شویی را نصب و راه اندازی کنند.و دیگر احتیاجی نیست که شما این مراحل را به تنهایی انجام دهید بلکه تیم ما به صورت مجموعه در کنار هم هستند تا مشکلات شما در اسباب کشی  را رفع کنند.

تیم چیدمان وسایل ظریف و شکستنی را از هم جدا خواهند کرد تا هنگام جا به جایی به آن ها آسیب وارد نشود. و اشیا گران قیمت و ارزشی را بسته بندی خواهند کرد تا هنگام جابه جایی گم نشوند. ما در تمامی این مراحل در کنار شما خواهیم بود تا شما هیچگونه سختی را در امر اسباب کشی احساس نکنید. فقط کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و نوبت اسباب کشی خود را در روز مورد دلخواه خود رزرو نمایید.تا ما با ارسال نیروهای خود در زمان و مکان تعیین شده شما را در امر اسباب کشی یاری نماییم.

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار استخر بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات اتوبار استخر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار استخر کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکن