اتوبار آرژانتین تنها با یک تماس تلفنی در کنارتان می باشد:

اتوبار آرژانتین در خدمت شما عزیزان به‌صورت شبانه‌روز مشغول به فعالیت اسباب‌کشی، باربری، و جابجایی، می‌باشد .اگر قصد انجام اسباب‌کشی دارید و نگران تعداد کارگران هستید؟ یا این‌که نمی‌دانید چه ماشین را باید انتخاب کنید ؟یا بسته‌بندی وسایل خود را از کجا شروع کنید؟ یا وسایل را چگونه به ماشین‌های باربری حمل کنید؟نگران نباشید ما به شما اتوبار آرژانتین را معرفی می‌کنیم مجموعه باربری بار سنتر با در نظر گرفتن شعبه‌های مختلف در سطح شهر برای شما دوستان عزیز خدمات متنوعی را در نظر گرفته‌است .که شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی به این خدمات دسترسی داشته باشید.

4.8/5 - (29 امتیاز)

اتوبار آرژانتین

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

اتوبار آرژانتین و خدمات برتر برای اسباب کشی و جا به جایی:

مجموعه خدماتی که اتوبار آرژانتین برای مشتریان عزیز در نظر گرفته‌است شامل موارد زیر می‌باشد :

  1. جابجایی وسایل و اثاثیه منزل
  2. ارسال کارگران به تعداد دلخواه مشتریان
  3. ارسال ماشین‌های باربری متناسب با نوع بار مشتریان
  4. بیمه‌نامه معتبر و بارنامه دولتی
  5. تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان جهت انجام خدمات اسباب‌کشی
  6. نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی

این تنها بخشی از خدماتی است که اتوبار آرژانتین برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته‌است. شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روز از خدمات این باربری برای شما در نظر گرفته‌است بهره‌مند شوید.
این خدمات بسته‌بندی در اتوبار آرژانتین برای شما با استفاده از تیمی حرفه‌ای و آموزش‌دیده انجام می‌شود شما می‌توانید با انتخاب اتوبار آرژانتین تمامی این خدمات را برای خود به بهترین شکل ممکن انجام دهید. خدمات بسته‌بندی با جداسازی لوازم شکستنی از دیگر لوازم برای شما دوستان عزیز انجام می‌شود و شما می‌توانید لوازم خود را به ما بسپارید و آن‌ها را به‌صورت بسته‌بندی‌شده تحویل بگیرید. بسته‌بندی لوازم منزل شما با کادری حرفه‌ای و آموزش‌دیده انجام می‌شود. همچنین بسته‌بندی مبلمان، بسته‌بندی ظروف ،یخچال، لوازم سنگین، را از تیم حرفه‌ای ما بخواهید. اما با جداسازی لوازم قیمتی با لوازم شکستنی شما از دیگر لوازم تمامی لوازم  بسته‌بندی می‌کنیم و هم چنین شما می‌توانید تمامی لوازم آشپزخانه سرویس خواب را به ما بسپارید تا با استفاده از تجهیزات مدرنی که مجموع بارسنتر در اختیار ما قرار داده است تمامی لوازم شما بسته‌بندی کنیم .بسته‌بندی به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌شود با استفاده از چسب‌های پهن نواری لوازم شما را در کارتن‌های چند لایه قرار می‌دهیم و همچنین با استفاده از تجهیزات دیگری که در اختیار داریم بار را برای شما در ماشین‌های حمل بار اتوبار آرژانتین قرار می‌دهیم. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار آرژانتین تمامی خدمات را از ما بخواهید.

خدمات بسته‌بندی به بهترین شکل ممکن برای شما دوستان عزیز انجام می‌شود همچنین شما می‌توانید بسته‌بندی لوازم ادارات را نیز به ما بسپارید ما برای شما بسته‌بندی لوازم  ادارات را نیز انجام می‌دهیم  با دقت و دلسوزی تمام  تمامی لوازم شما بسته‌بندی می‌کنیم و به منزل جدیدتان ارسال خواهیم کرد. شما می‌توانید با انتخاب تیم بسته‌بندی از دردسرهای اسباب‌کشی خود را دور نگه دارید.

 استفاده از وانت بار و نیسان بار ها برای جا به جایی اثاثیه:

ماشین‌هایی که در اتوبار آرژانتین مورد استفاده قرار می‌گیرند همگی از لحاظ فنی به‌صورت روزانه توسط کارشناسان ما چک می‌شود. باربری بارسنتر انتخاب نوع ماشین باربری را برعهده خود مشتریان گذاشته‌است .که در این امر می‌تواند با تماس با مشاوران ما از راهنمایی‌های لازم برخوردار شوند. شما می‌توانید با انتخاب باربری بار سنتر ماشین موردنظر خود را با توجه به مقدار بار خود و نوع بار خود انتخاب نمایید همچنین ما برای شما وانت‌بار و نیسان بارها را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار و نیسان بار ماشین موردنظر خود را برای حمل اسباب و اثاثیه انتخاب نمایید. همچنین با انتخاب وانت‌بار و نیسان بارها می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید اگر قرار است مسافت کوتاهی را طی کنید یا مقدار اسباب‌کشی و نوع وسایل شما کم است ما به شما وانت‌بار و نیسان بارهای اتوبار آرژانتین را پیشنهاد می‌دهیم. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار و نیسان بار اتوبار آرژانتین تمامی این خدمات را از ما بهره‌مند شوید. همچنین برای جابجایی وسایل سنگین و زیاد خود می‌توانید از کامیون‌ها ، هیوندا ،خاور ها، ایسوزوها، استفاده نمایید. که ما به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم که  برای انتخاب ماشین مورد نظر خود با مشاوران ما در تماس باشید تا آن‌ها راهنمایی‌هایی جهت انتخاب ماشین موردنظر به شما بدهند تا در هنگام اسباب‌کشی و باربری برای بار شما مشکلی پیش نیاید.

خدمات را به صورت 24 ساعته از بارسنتر بخواهید:

با انتخاب اتوبار آرژانتین می‌توانیم در هر ساعت از شبانه‌روز خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام دهید شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی ساعت مورد دلخواه خود را به مشاوران ما اعلام نمایید تا آن‌ها با رزرو نیروهای خود در ساعت تعیین‌شده در کنار شما خدمات اسباب‌کشی و باربری ای را انجام دهند. همچنین اتوبار آرژانتین در ایام تعطیل در کنار شما دوستان عزیز مشغول به فعالیت می‌باشد پس شما می‌توانید هر ساعت و هر زمانی‌که بخواهید تنها با یک تماس تلفنی بدون این‌که نیاز به حضور شما در شعبه‌های مختلف که بار سنتر برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته از باشد . می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی را به افراد کاردان و کاربلد مجموعه باربری آرژانتین بسپارید اما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را با بهترین شکل ممکن بدون کوچک‌ترین ضربه و یا آسیب دیدن وسایل شما انجام دهیم. شما با انتخاب تیم حرفه‌ای ما می‌توانیم تمامی لوازم خود را به ما بسپارید تا ما در کوتاه‌ترین فرصت برای شما آن‌ها را به محل مورد نظرتان ارسال کنیم بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایل شما وارد شود یا این‌که اسباب و اثاثیه دچار خسارت شود بارشما به مقصد موردنظر ارسال می‌شود و تمامی این خدمات در اتوبار آرژانتین برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌شده است. پس تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط ما رزرو نمایید شما با یک تماس تلفنی می‌توانید از مشاوره رایگان پرسنل ما برخوردار شوید و هر سوالی که درباره اسباب‌کشی، جابجایی، رزرو تیم‌ها ،نوع  اسباب‌کشی ،دارید می‌توانید با مشاوران ما در میان بگذارید تا آن‌ها راهنمایی لازم را جهت یک اسباب‌کشی خوب برای شما دوستان عزیز توضیح دهند.

ارسال تیم کار بلد بسته بندی توسط  اتوبار آرژانتین:

خدمات بسته‌بندی و چیدمان در اتوبار آرژانتین برای شما به‌نحو احسنت انجام می‌شود دیگر لازم نیست خودتان ساعت‌ها به‌دنبال کارتن‌های اسباب‌کشی و ماشین‌های باربری و یا همچنین کارگر باشید زیرا ما یک تیم حرفه‌ای را برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم که با ارسال این تیم از صفر تا صد اسباب‌کشی برای شما انجام می‌شود. مراحل بسته‌بندی و جابجایی چیدمان باربری را می‌توانید به افراد متخصص ما بسپارید افرادی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند تمامی دوره‌های لازم را جهت حمل‌ونقل وسایل شما اسباب‌کشی ،باربری، بسته‌بندی ،و چیدمان دیده اند. پس با خیال راحت تمامی وسایل خود را به ما بسپارید نگران صدمه دیدن و آسیب دیدن و وسایلتان نباشید زیرا ما با دلسوزی تمام تمامی وسایل را برای شما دوستان عزیز جابه‌جا می‌کنیم و به‌سلامت کامل مقصد موردنظر شما ارسال می‌کنیم. تیمی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند همگی کاردان و کاربلد هستند و بارها و بارها مورد رضایت مشتریان قرار گرفته‌ام پس نگران نباشید زیرا ما با دلسوزی تمام تمامی این خدمات را برای شما دوستان همیشگی خود انجام می‌دهیم. پس همین الان تلفن را برداری و نوبت خود را توسط کارشناسان ثبت نمایید تا آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن تیم حرفه‌ای را برای شما دوستان عزیز ارسال نمایند شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از مشاوره رایگان این مجموعه نیز بهره‌مند شوید ما در کنار شما دوستان هستیم تا این مراحل را به‌خوبی برای شما انجام بدهیم پس استرس روزهای اسباب‌کشی را از خود دور کنید زیرا قرار نیست شما در روز اسباب‌کشی کوچک‌ترین کاری انجام دهید بلکه تمامی کارها و خدمات را به ما بسپارید تا ما با برنامه‌ریزی‌های دقیق و ازقبل‌تعیین‌شده برای شما یک اسباب‌کشی خوب را به ارمغان بیاوریم.

پرسنل ما به‌صورت شبانه‌روزی مشغول فعالیت هستند یعنی شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با مشاوران ما تماس بگیرید و نوبت خود را توسط آن‌ها رزرو نمایید. تا در زمان تعیین‌شده برای خود نیروهای شما را ارسال نمایید اتوبار آرژانتین حتی در ایام تعطیل هم مشغول به فعالیت است ما سعی بر این داریم تا خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما دوستان عزیز گسترده‌تر کنیم. تا باعث رضایت بیشتر مشتریان شود تا به امروز تمامی مشتریان از تمامی خدمات ما و نحوه برخورد پرسنل راضی بوده‌اند و تلاش ما بر این است تا این خدمات را برای شما دوستان عزیز بیشتر کنیم ما در کنار شما هستیم تا به شما خاطره یک اسباب‌کشی خوب را داشته باشید.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار آرژانتین بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات اتوبار آرژانتین استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار آرژانتین کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف 49 درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند