وانت‌بار مینی‌سیتی بهترین گزینه جهت جا به جایی ایمن بار:

محدوده مینی‌سیتی برای شما وانت‌بار معتبر را قرار دادیم که شما می‌توانید خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از این وانت‌بار با قیمت‌های مناسب از ما دریافت نمایید و برای شما دوستان عزیز ۳۵٪ تخفیف ویژه را قرار داده‌ ایم. که شما می‌توانید خدمات حمل‌ و نقل جابجایی در مسافت‌های کوتاه ،جابجایی بین شهری، حمل بار به خارج از شهر، ارسال بار به نقاط مختلف کشور، را از وانت‌بار مینی‌سیتی دریافت نمایید.

۴.۹/۵ - (۲۹ امتیاز)

وانت‌بار مینی‌سیتی

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما برای شما دوستان عزیز طبق تعرفه اتحادیه باربری قیمت‌ها را در نظر گرفته‌ایم و شما می‌توانید با پرداخت هزینه مناسب خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را انجام دهید .همچنین برای شما دوستان عزیز مراحل اسباب‌کشی را به‌ترتیب انجام خواهید داد اولین مرحله در اسباب‌کشی انتخاب یک باربری مناسب می‌باشد شما می‌توانید با انتخاب مجموعه بار سنتر از زیرمجموعه این مجموعه استفاده کنید وانت‌بار مینی‌سیتی یکی از زیرمجموعه این مجموعه است که برای شما خدمات وانت‌بار و نیسان بار را انجام می‌دهد. با ارسال ماشین‌های مجهز برای شما یک اسباب‌کشی بی‌نقص را انجام می‌دهیم.

چه مواردی برای داشتن یک بسته بندی ایمن مورد نیاز می باشد؟

بعد از انتخاب باربری شما می توانید وسایل بسته‌بندی شده را از ما تحویل بگیرید.پس نگرانه بسته‌بندی وسایل خود نباشید این یکی از مرحله اسباب‌کشی است که باید به صورت اصولی انجام شود ما برای شما به‌صورت تخصصی با ارسال تیم بسته‌بندی حرفه‌ای تمامی لوازم منزل را برای شما بسته‌بندی خواهیم کرد. وانت‌بار مینی‌سیتی با ارسال تیم حرفه بسته‌بندی تمامی خدمات بسته‌بندی و اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام خواهد داد .شما می‌توانید تمامی مراحل بسته‌بندی و اسباب‌کشی خود را به تیم حرفه‌ای بسپارید که دارای تجربه کاری بالا می‌باشد و برای شما تمامی لوازم را با استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی خواهد کرد. پس منتظر تماستان هستیم تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از خدمات ویژه بار سنتر نیز بهره‌مند شوید. خدمات بسته‌بندی برای شما دوستان عزیز با تجهیزات مدرن بسته‌بندی انجام می‌شود این کار نیاز به‌دقت و مهارت دارد به‌همین خاطر وانت‌بار مینی‌سیتی برای شما با ارسال تیم کاربلد و حرفه‌ای و تجهیزات مدرن تمامی خدمات بسته‌بندی را انجام خواهد داد.

با استفاده از کارگران و وسایلی که در اختیار شما قرار می‌دهیم به‌صورت تضمینی بار را به مقصد موردنظر بدون کوچک‌ترین ضربه ارسال خواهیم کرد .ما با استفاده از لوازم بسته‌بندی حرفه‌ای برای شما به‌صورت تخصصی لوازم را بسته‌بندی می‌کنیم سلامت رسیدن اسباب اثاثیه شما به منزل برای ما بسیار اهمیت دارد. به‌همین خاطر برای بالا بردن ایمنی از تجهیزات مدرن بسته‌بندی استفاده می‌کنیم که این تجهیزات شامل:

 • کارتون‌های چند لایه مقاوم
 • سلفون ها
 • نایلون‌های حباب دار
 • کارتون‌های رگال دار
 • بابل رپ ها
 • فوم ها
 • ضرب گیرها

می‌باشد که در صورت بروز هرگونه خسارت از آسیب دیدن به این وسایل جلوگیری می‌کند. پس با انتخاب تیم بسته‌بندی و در دست داشتن کارتن‌های محکم و چندلایه خیالتان راحت باشد که هیچ وسیله شما به صدمه نمی‌بیند. و برای شما بسته‌بندی اثاثیه را انجام خواهیم داد زیرا اگر این کار را به‌درستی انجام ندهید در حین جابجایی اثاثیه ممکن است وسایل شما آسیب ببیند به‌همین خاطر ما برای جلوگیری از این آسیب با یک برنامه‌ریزی خاص و دقیق برای شما تمامی مراحل بسته‌بندی لوازم را انجام خواهیم داد پس کار را به افراد کاردان بسپارید. زیرا ما در این زمینه دارای تجربه کافی بالا هستیم برای شما تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را با استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات انجام می‌دهیم پس با خیال راحت با سپردن بار به وانت‌بار مینی‌سیتی می‌توانید حمل‌ونقل و جابجایی را با استانداردها و اصول ها از ما دریافت نمایید‌

حمل و نقل لوازم سنگین خود را به وانت‌بار مینی‌سیتی بسپارید:

ما با ارائه خدمات سریع و ارزان برای شما دوستان عزیز خدمات باربری و اسباب‌کشی و ارسال بار به سایر شهرستان‌های اطراف تهران و انجام خواهیم داد. با انتخاب وانت‌بار مینی‌سیتی می‌توانید حمل و جابجایی درون‌شهری بین‌شهری در مسافت‌های کوتاه را از ما دریافت نمایید. این ماشین‌ها با توجه به بار شما جابه‌جایی را انجام می‌دهند تمامی ماشین‌ها کف‌پوش شده و عایق‌بندی شده هستند شما می‌توانید با خیال راحت با سپردن بار به افراد کاردان و کاربلد ما بدون هیچ استرس و خدمات باربری را از ما دریافت نمایید.

برای شما دوستان این خدمات را با سرعت بالا و قیمت مناسب انجام می‌دهیم همچنین کیفیت کار در اسباب‌کشی بسیار مهم می‌باشد یکی دیگر از گزینه‌هایی که باعث تمایز وانت‌بار مینی‌سیتی به سایر باربری‌های سطح شهر شده‌است چیدمان وسایل شما بعد از تخلیه بار می‌باشد. ما برای شما حمل و نقل و جابجایی لوازم سنگین و چیدمان لوازم را در منزل جدید و یا مقصد موردنظر انجام خواهیم داد.

این کار را به کارگران حرفه‌ای و زبده ما بسپارید آن‌ها با استفاده از تجربه و علم و دانش که در اختیار دارند برای شما نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی را نیز انجام خواهند داد. و می‌توانند به‌راحتی برای شما تمامی لوازم و دکوراسیون منزل را جابه‌جا و طبق سلیقه شما چیدمان کنند. وانت‌بار مینی‌سیتی برا شما دوستان عزیز بسته‌بندی لوازم سنگین را نیز انجام می‌دهد بسته‌بندی و جابجایی لوازم یخچال‌ها و فریزرها ممکن است کار سخت و دشواری باشد اما ما برای شما حمل‌ونقل و بسته‌بندی این وسایل را انجام می دهیم. سرویس آشپزخانه برای شما دوستان عزیز کاملاً جابجا خواهیم کرد .اگر به‌تنهایی قصد انجام جابه‌جایی لوازم سنگین را دارید ممکن است باعث کمردرد و آسیب زدن به بدن شما شود و این کار به‌تنهایی ممکن است کار سخت و طاقت‌ فرسایی باشد. به‌همین خاطر ما با ارسال کارگران نیرومند و حرفه‌ای هرچند تعداد کارکرد مورد نیاز داشته داشته باشید خدمات جابجایی و بسته‌بندی لوازم سنگین را انجام می‌دهیم.

تعرفه ها در وانت‌بار مینی‌سیتی به صورت منصفانه در نظر گرفته شده است:

حمل بار برای شما دوستان عزیز و مجهزترین خودروها انجام می‌شود همچنین شما با قیمت‌های مناسب اسباب‌کشی و باربری را از ما دریافت نمایید. خدمات اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز طبق تعرفه‌ها در نظر گرفته‌شده است و لازم نیست هیچ هزینه‌ای زیادی را بابت اسباب‌کشی و باربری پرداخت کنید. بلکه با پرداخت یک هزینه مناسب می‌تواند یک کار باکیفیت را از وانت‌بار مینی‌سیتی دریافت نمایید.بسته‌بندی لوازم سنگین را برای شما دوستان عزیز با استفاده از کارتن‌های چندلایه و نایلون‌های حباب دار انجام می‌دهیم تا خیالمان راحت باشد در مسیرهای طولانی در صورت بروز و در صورت صدمه دیدن خسارتی به آن‌ها وارد نمی‌شود. زیرا این نایلون‌ها دارای ایمنی بالا می‌باشند و از صدمه دیدن به وسایل جلوگیری خواهند کرد کارگران حرفه‌ای ما با استفاده از چرخ‌های پایدار برای شما دوستان عزیز حمل‌ و نقل لوازم سنگین را انجام خواهند داد.

نزدیک ترین شعبه را به محل اسباب کشی خود انتخاب کنید:

با استفاده از تجهیزات بسته‌بندی که در اختیار داریم نه به بار شما صدمه می‌رسد نه سلامتی کارگران ما به خطر می‌افتد. زیرا ما با استفاده از تجهیزات بسته‌بندی برای شما مثل چرخ‌های پایدار به لوازم سنگین را حمل‌ و نقل و جابه جا خواهیم کرد. وسایلی که بسته‌بندی می‌شوند با استفاده از تجهیزات مثل کارتون‌های چند لایه بسته‌بندی می‌کنیم تا هنگام جابه جایی خیالمان راحت باشد که آسیبی به آن‌ها وارد نمی‌شود. پس با سپردن وسایل سنگین به ما خیال راحت اسباب‌کشی کنید بار سنتر برای شما دوستان عزیز شعبه‌های متفاوتی را در سطح تهران قرار داده‌است که شما می‌توانید برای انجام خدمات بسته‌بندی از این شعبه‌ها خدمات را دریافت نمایید. ما برای شما در سرتاسر تهران شعبه‌های مختلف را قرار داده ایم که شما می‌توانید خدمات باربری اسباب‌کشی و باربری خود را به این شعبه‌ها بسپارید. این شما شامل موارد زیر می‌باشد:

 1. حمل اثاثیه منزل قیطریه که برای شما خدمات بسته‌بندی جابجایی لوازم سنگین حمل‌ونقل و باربری را انجام می‌دهد .
 2. باربری میدان راه‌آهن که برای شما خدمات جابه‌جایی حمل‌ونقل را با استفاده از مجهزترین ماشین‌ها انجام می‌دهد و شما می‌توانید برای انتقال بار و جابه‌جایی به این باربری اعتماد کنید.
 3. اتوبار پرستار که در محدوده پرستار قرار دارد و با تخفیف ۳۵٪ آماده ارائه خدمات باربری و اسباب‌کشی به مشتریان خود می‌باشد.
 4. همچنین شما می‌توانید برای جابه‌جایی در مسافت‌های کوتاه با کوتاه یا جابه‌جای بار در مسافت بین‌شهری یا حمل‌ونقل لوازم کوچک می‌توان از وانت‌بار اراج استفاده کنید که در محدوده اراج با تخفیف ویژه آماده خدمات اسباب‌کشی به شما دوستان عزیز می‌باشد .
 5. برای شما وانت‌بار فرمانیه را در محدوده فرمانیه قرار داده‌ایم و شما می‌توانید برای حمل‌ونقل و جابجایی لوازم خود از این وانت‌بار استفاده نمایید.

تمامی پرسنل ما آماده خدمت‌دهی به شما مشتریان عزیز می‌باشد حمل‌ونقل لوازم سنگین بسته‌بندی جابجایی لوازم نصب و راه‌اندازی لوازم برقی را از ما بخواهید. ما برای شما دوستان عزیز تمامی بارها بیمه خواهیم کرد با انتخاب وانت‌بار مینی‌سیتی شما می‌توانید یک اسباب‌کشی ایمن را داشته باشید. زیرا با در دست داشتن بیمه‌نامه معتبر خیالتان راحت باشد که بار شما به‌سلامت به مقصد مورد نظر ارسال خواهد شد.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت‌بار مینی سیتی بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت‌بار مینی سیتی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت‌بار مینی سیتی کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند