خدمات باربری تهران به فارس :

باربری تهران به فارس دارای تمامی خدمات باربری و اسباب کشی است اگر این روزها قصد اسباب کشی دارید به بارسنتر اسباب کشی خود را بسپارید بهترین شرکت حمل و نقل اسباب کشی مجموعه بارسنتر است اگر به پرسنل حرفه ای نیاز دارید با شماره های تلفن های زیر تماس حاصل بفرمایید.

4.7/5 - (29 امتیاز)

باربری تهران به فارس

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

اگر قصد سپردن خدمات باربری به یک شرکت معتبر را دارید شما برای پیاده سازی این ایده به یک دفتر کاری، تعداد کارگر برای بسته بندی و اسباب کشی جهت بار کردن اثاثیه منزل داخل ماشین، راننده حرفه ای و دوره دیده نیاز دارید. بسیاری از شرکت های باربری و اتوبار که در شهرهای مختلفی فعالیت دارند مجوز اتحادیه دریافت کرده اند بارسنتر یکی از این شرکت های معتبر باربری است.

بارسنتر عضو شرکت‌های دارای مجوز خدمات حمل و نقل باربری، زیر نظر اتحادیه باربری هستند. شما می توانید برای حرفه ای تر کردن اسباب کشی و باربری  از باربری تهران به فارس استفاده نمایید.

حمل بار به شهرستان در باربری تهران به فارس :

برای خدمات اسباب کشی و باربری از مجموعه باربری تهران به فارس  می‌توانید همه روزه با شماره تلفن های که در صفحه درج شده است تماس حاصل بفرمایید. باربری تهران به فارس آماده ارائه خدمات باربری و اسباب کشی درحمل بار به شهرستان  با مناسب ترین و کم‌ترین قیمت باربری است. امکان ارسال انواع ماشین، نیسان بار و خاور اسباب کشی و کامیون حمل اثاثیه منزل به شهرستان به همراه کارگر حمل اثاثیه منزل به درب منزل با هزینه های مناسب باربری برای شما مشتریان عزیز صورت می‌گیرد. برای رزرو تلفنی و اطلاع از قیمت دقیق با باربری تهران به فارس  تماس حاصل فرمایید.

 

باربری تهران به فارس با هدف خدمات رسانی به مشتریان عزیز با بیش از چندین سال سابقه فعال در تلاش است بهترین پرسنل خود را در اختیار شما قرار دهد. تا با خیال راحت اسباب کشی کنید و از خدمات بارسنتر بهره مند شوید. بهتر است با برخی از خدمات  باربری و اسباب کشی باربری تهران به فارس آشنا شوید.

 •  کارگران بسیار ورزیده و نیرومند
 • دارای تخصص ویژه در زمینه حمل بار و ارسال بار
 • پرسنل حرفه ای با اخلاق خوب
 • پرسنل با صبر و حوصله کافی
 • کارگر ماهر باربری
 • تخفیف های ویژه
 • سابقه ی چند ساله در اسباب کشی
 • مورد اطمینان

 

حمل اثاثیه بدون محدودیت و ارسال بار به شهرستان:

باربری تهران به فارس زمانی که نیروی متخصص حمل بار و جابجایی اثاثیه را استخدام کرده است، دیگر جای هیچ نگرانی درباره حساس بودن  وسایل یا سنگینی آن‌ها نداشته باشید زیرا این پرسنل حرفه ای هستند. جابجای کردن وسایل حجیم و سنگین ، شیوه خاصی دارد که کارگر اسباب کشی باربری تهران به فارس ماهر تمام فوت و فن آن را بلد هستند.

علاوه بر این خدمات اعزام کارگر ماهر حمل بار و اسباب کشی در بارسنتر به صورت شبانه روزی است. چنانچه در زمان حمل بار محدودیت دارید، بدون نگرانی موضوع را با شرکت باربری تهران به فارس  در میان بگذارید، آن‌ها به تناسب میزان اثاث شما، که قصد جابجایی کردنش را دارید، تعداد کارگر لازم را در نظر می‌گیرند تا در زمان مورد نظر شما کار جابجای به اتمام برسد.

 

برای رزرو روز اسباب کشی و حمل بار به شهرستان و جابه جایی و اسباب کشی با شرکت باربری تهران به فارس می‌توانید همه روزه با شماره تلفن هایی که در صفحه درج شده است تماس حاصل بفرمایید باربری تهران به فارس با هزینه‌ها و تخفیف‌های مناسب باربری در کنار شما مشتریان عزیز هست. امکان ارسال انواع ماشین نیسان بار و خاور اسباب کشی و کامیون حمل اثاثیه منزل به شهرستان به همراه کارگر حمل اثاثیه منزل به درب منزل در بارسنتر برای مشتریان عزیز انجام می‌شود. برای رزرو تلفنی و اطلاع از قیمت دقیق باربری تهران به فارس  با مشاوران مجموعه بارسنتر در ارتباط باشید.

 

برای سفارش  و رزرو روز اسباب کشی  می‌توانید همه روزه با شماره تلفن و مشاوران بارسنتر در ارتباط باشید یا از طریق سایت بارسنتر اقدام نمایید.شما می توانید کلیه خدمات باربری و حمل و نقل و همچنین حمل بار و اثاثیه خود را با خیالی راحت و آسوده. به باربری تهران به فارس بسپارید و از خدمات مناسب یک باربری حرفه ای، با تجربه، ایمن، مطمئن با بهترین قیمت و ارزان برخوردار شوید. با استفاده از خدمات باربری تهران به فارس، نگران صدمه دیدن وسایل نخواهید بود. زیرا مشاوران کاربلد این باربری با در نظر گرفتن همه ی شرایط از جمله:  شرایط آب و هوا ، موقعیت مکانی مبداء و مقصد، حجم بار، قیمت و… بهترین سرویس را برایتان به شما پیشنهاد خواهند داد شما می‌توانید از ماشین های مسقف و روباز این مجموعه استفاده کنید.

 

باربری تهران به فارس در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل بصورت کاملا حرفه ای عمل می‌نماید  بسته بندی در باربری تهران به فارس با لوازم محکم و مناسب است  تا در زمان جابه جایی از سلامت ماندن لوازم اطمینان پیدا کنید و از شکستن و خراب شدن آن‌ها جلوگیری کنید تجهیزات بارسنتر کامل و حرفه ای است. استفاده از انواع ضربه گیر و کارتن‌های چند لایه، سلفون و نایلون‌ها و فوم های ضربه گیر در اسباب کشی بسیار ضروری است و استفاده از تجهیزات به سلامت بار در طی جا به جایی و باربری کمک می‌کند. به اینصورت که با داشتن کارتن‌های محکم و سلفون‌های ضخیم اثاثیه منزل را داخل آنها پیچیده و از آسیب دیدگی آن‌ها جلوگیری می‌کند.

 • بسته بندی  هرگونه بار توسط افراد باتجربه و آموزش دیده در بارسنتر
 • استفاده از کارتن‌های حجیم و چند لایه برای بسته بندی لوازم شکستنی و حساس
 •  نایلون های حبابدار – فوم – استرچ رپ – چسب پهن نواری
 • بسته بندی وسایل با کارتن های چند لایه و سلفون‌ها در اسباب کشی

باربری تهران به فارس تمامی خدمات مرتبط با اسباب‌کشی مانند اعزام کارگر جهت بسته‌بندی و حمل و ارسال وسائل نقلیه از جمله خاور و نیسان را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. تمامی هزینه های باربری در بارسنتر زیر نطر اتحادیه باربری است که دارای تعرفه و هزینه‌ کارگران و باربری است.

کارگر اسباب کشی در باربری تهران به فارس:

کارگران حرفه‌ای بارسنتر برای حمل اجسام سنگین ترفند خاصی دارند و از یک روش مخصوص استفاده می‌کنند که آموزش دیده اند. به عنوان مثال اگر ما بخواهیم یخچال فریزر را حمل کنیم و از طبقات بالا ببریم احتیاج به یک وسیله مجهز برای حمل بار داریم چرخ های پایدار  مناسب هستند و جلوگیری از اتلاف وقت در جابه جایی می‌کنند. بارسنتر به‌ تنهایی و ظرف چند دقیقه بدون برخورد با دیوار و ورود خسارات، به راحتی وسایل سنگین را با ترفندهای خاص انجام می‌دهند. کارگران  حرفه‌ای باربری تهران به فارس اصولا از نیروی جسمانی بالایی برخوردار هستند و با روش‌های صحیح جابجایی و بلند کردن اجسام سنگین آشنایی دارند باربری تهران به فارس به لطف همکاری با پرسنل حرفه ای و آموزش دیده تاکنون مشتریان این مجموعه را راضی نگه داشته است

 

حمل نقل با چه خودروهایی در باربری تهران به فارس انجام می‌شود؟

باربری تهران به فارس با خودروهای متنوعی قابل ارائه است که همگی استاندارد هستند. این که شما از چه خودرویی استفاده می‌کنید، بستگی به میزان بار و نوعی وسایلی دارد که در اختیار شماست و شما می توانید برای دریافت راهنمایی از مشاوران بارسنتر کمک بخواهید. اگر وسایل و لوازم خانه شما کم و به تعداد محدودی باشد، از وانت نیز می‌توان استفاده کرد برای حمل بار درون شهری مناسب است. در ادامه به انواع وسایل نقلیه مختلفی که می‌توان اثاث کشی را با آنها انجام داد، اشاره می‌کنیم این ماشین‌ها در بارسنتر آماده ارائه خدمات باربری و اسباب کشی هستند:

 • کامیون‌های 6 و 7 متری
 • کامیون ایسوزو
 • کامیونت
 • هیوندا
 • خاور
 • نیسان
 • وانت بار
 • ماشین های vip

یکی از دغدغه های جدی این روزهای صاحبان بار بیمه بودن لوازم است بارسنتر بنا به درخواست شما تمام لوازم را بیمه حمل و نقل میکند توسط بهترین شرکت های بیمه تا در صورت بروز حادثه بتوانید از مزایای بیمه استفاده نمایید و خسارت وارد شده برای شما جبران شود.

 


سایر باربری های بارسنتر:

 1. باربری تهران به بم
 2. باربری تهران به سبزوار
 3. باربری تهران به جهرم

 

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف 49 درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند