شرکت حمل و نقل مطمئن و اتوبار جلفا

4.9/5 - (22 امتیاز)

 

احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده است، که در هنگام اثاث کشی و حمل بار و وسایل خود سردرگم شده باشید و فشار روانی و خستگی زیاد کار باعث استرس و نگرانی در هنگام رفتن به خانه جدیدتان شده باشد. یا زمانی که وسایل خانگی سنگین و گرانقیمت خود را سعی دارید جا به جا کنید، به دلیل سنگین بودن کارتن ها و وسایل نیازمند کمک دیگران شده باشید. در این مواقع است که نیاز حضور یک شرکت باربری معتبر مانند باربری و اتوبار جلفا که مسولیت کلیه سرویس های حمل و نقل اسباب و حمل اثاثیه را به عهده بگیرد و با هزینه معقول کار شما را به پیش ببرد به شدت حس میشود.

در سال های اخیر شرکت و اتوبار جلفا در استان تهران با ارائه خدمات ویژه و با کیفیت خود در زمینه حمل و نقل اسباب منزل و کالاهای مختلف و اسباب کشی مطمئن، توانسته است نه تنها فرایند اثاث کشی را از حالت خسته کننده و آزار دهنده بودن خارج کند، بلکه کادر فنی حرفه ای و خوش اخلاق این باربری باعث شده است تا کارهایی مانند حمل وسایل و اسباب برای مشتریان به آسان ترین شکل ممکن انجام گیرد و لذت بخش هم باشد. باربری و اتوبار بارسنتر بهترین باربری در استان تهران و سطح کشور است، که سال های متمادی مشغول به خدمت رسانی به هموطنان عزیز برای حمل بار و انتقال هر نوع اثاثیه و وسایلی می باشد.

امروزه حمل و انتقال بسیاری از اجنس و اسباب کشی افراد را شرکت های باربری مختلفی در سطح کشور انجام می دهند. در شهر تهران نیز باربری های مختلفی وجود دارد که این سرویس ها را به مشتریان ارائه می دهند. نیروی زبده و کارکنان متعهد، دو فاکتور مهم در باربری جلفا می باشد، که باعث جلب رضایت مشتری شده است. اتوبار جلفا خدمات سطح بالای خود را را با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار مشتری قرار می دهد و همواره پاسخگوی نیاز مشتریان است. 

 

خدمات ارائه شده توسط اتوبار جلفا

شماره های تماس با باربری بارسنتر

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران  ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

خدمات و سرویس های ارائه شده توسط باربری جلفا

باربری و اتوبار جلفا در سال های اخیر به دلیل ارائه سرویس های عالی و گسترش خدمات ایمن و کامل خود و جلب رضایتمندی مشتریان، قادر شده است که خدمات خود را نه تنها در سطح استان تهران بلکه به سایر نقاط کشور نیز ارائه دهد. اتوبار بارسنتر از تجهیزات کامل و مدرن باربری استفاده میکند و همین موضوع سبب شده است تا در کوتاه ترین زمان موفقیت ها و مشتریان ثابت بسیاری را از آن خود کند.

مدیریت باربری و اتوبار جلفا تکنیک های به روز مدیریت سازمان دهی و برنامه ریزی شده را برای ارائه هر چه بهتر سرویس های خود در نظر گرفته است. در اتوبار بارسنتر مشتری مداری والاترین هدف مدیریت و کارکنان شرکت می باشد. استفاده از پرسنل و تیم فنی ماهر و کارکشته در این حوزه کاری و استفاده از خودرو های نقلیه ایمن و پیشرفته برای حمل و ارسال بار نیز از دیگر تجهیزات موجود در اتوبار جلفا به شمار می آید. 

بعد از پی ریزی یک طرح و برنامه زیزی دقیق برای زمان باربری و جابه جایی اجناس، وقت آن میرسد که لوازم و اسبابی را که قصد حمل آن را دارید، بسته بندی کنید. این نوید را به شما میدهیم که در شرکت بارسنتر از مدرن ترین شیوه های بسته بندی و حمل وسایل استفاده می شود و سرعت و دقت تیم باربری جلفا در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و در ابتدای فرایند باربری کلیه اثاثیه در کارتن های محکم و ضربه گیر قرار می گیرد سپس وارد بخش چیدمان در خودرو می شود.

در اتوبار و باربری بارسنتر همواره اولویت در کارها با مشتریان باربری بوده است و  رضایت مشتری تنها هدفی است که مدیران باربری و اتوبار جلفا در دستور کار خود قرار داده اند. در نتیجه به کارگیری افراد مجرب و کارآزموده در امور حمل بار و هم چنین تضمین سلامت فیزیکی اجناس مختلف حمل شده از اقدامات شرکت ما می باشد. مراحل طبق استاندارد های خاص و با تجهیزات بسته بندی با کیفیت این مراحل صورت میگیرند، تا وسایل ارشمند و یا شکستنی در حین چیدمان در خودرو و جابه جایی صدمه ای نبینند.

حمل و نقل منظم و تضمین شده

وسایل نقلیه های باربری نقش بسیار مهم و حیاتی در حمل و نقل مطمئن بار بر عهده دارند. ماشین های حمل اسباب و اثاث کشی باید با توجه به حجم و نوع بار مورد نظر ارسال شوند. در اتوبار جلفا برای حمل و نقل بار انواع ماشین های باربری از قبیل:

  1. وانت بار
  2. نیسان بار
  3. تریلی
  4. انواع خاور
  5. ایسوزو
  6. کامیون های 7 متری

و انواع خودرو های باربری و و انواع ماشین های سنگین و سبک موجود میباشد و کلیه ماشین ها و تک تک وسایلی که مشتریان قصد جابه جایی آن را دارند، قبل از عملیات حمل و نقل بیمه می شوند و از بیمه باربری برخوردار خواهند بود.

انتخاب زمان درست برای بسته بندی وسایل، چیدمان بار در خودروی حمل بار و بهترین زمان برای نقل مکان کالاها و اسباب کشی، یکی از عوامل مهمی است که در برنامه ریزی های باربری و اتوبار جلفا به بهترین شکل ممکن صورت میگیرد. قطعا حمل اثاثیه در زمان ترافیک و شلوغی در شهر تهران میتواند بسیار سخت و خسته کننده باشد. از این رو مشاوران و رانندگان اتوبار جلفا زمان ها و مسیر هایی را به مشتریان پیشنهاد می دهند که ترافیک کمتری در سطح شهر وجود داشته باشد.

همچنین دریافت هزینه های دریافتی پایین تر در مقایسه با سایر شرکت های باربری و رساندن سریع و سالم کالا به مقصد مورد نظر، از برتری های دیگر اتوبار جلفا می باشد. به شما اطمینان میدهیم که قیمت ها باربری در شرکت بارسنتر به نسبت سایر شعبه های دیگر بسیار منصفانه است و کیفیت خدمات نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد و همین موضوع باعث می شود که مشتری در این زمینه راضی نگه داشته شود و باز هم از خدمات ما استفاده کند. در نظر داشته باشید که هیچ محدودیتی در مقصد شما برای حمل وسایلتان وجود ندارد و رانندگان کلیه مسیر های شهری و برون شهری را کامل میشناسند و وسایل شما هم به شکل سالم و توسط افراد متخصص به مقصد میرسد.

حمل بار ایمن در محله جلفا

آن طور که بیان می شود این محله قبل از انقلاب دارای ارامنه زیادی بود به گونه ای که خیابان جلفا به دلیل حضور این اقلیت مذهبی جلفا نام گرفته بود و آنها اغلب کسانی بودند که از منطقه جلفای اصفهان به این محله مهاجرت کرده بودند. وجود فرهنگسرای ارسباران به عنوان یک مکان فرهنگی ایده آل را برگزاری همایش ها، تئاتر، نمایش فیلم، جلسات شعر و موسیقی، دوره های آموزشی فرهنگی هنری گوناگون باعث شده که فرهنگسرای ارسباران قلب تپنده ی خیابان جلفا باشد.

یکی از دلایل خرید آپارتمان در منطقه جلفا فروشگاه ها و رستوران های مختلف است که موجب ایجاد امکانات رفاهی خرید همه نیاز های غذایی و پوشاک و سایر نیاز های مردم این منطقه شده است. به طوری که برای تامین مایحتاج روزانه خود نیازی به خروج از خیابان جلفا ندارند. کوچه های منظم و خیابان بندی اصولی و دسترسی اکثر کوچه ها به یکدیگر سبب شده است که مشکل ترافیک برای ساکنان خیابان جلفا با رفت و آمد در خیابان های فرعی به کل حل می شود 

بافت مسکونی یک دست و خانه ها و خوش ساخت، آپارتمان های شیک با ساخت و ساز خوب و وجود سازندگان نامدار در منطقه جلفا باعث شده است، که خیابان جلفا باعث شده است که خیابان جلفا دارای خانه های بسیار مناسب برای سکونت باشد و با توجه به همه امکاناتش محله ای عقلانی برای زندگی است. اتوبار جلفا نیز کلیه خدمات حمل و نقل را به صورت صفر تا صد در این منطقه به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

برای مشاهده سایر باربری های جلفا اینجا کلیک کنید

باربری و اتوبار جلفا توانسته است با ارائه دادن سرویس های شبانه روزی خود، توجه و رضایت بسیاری از مشتریان را به سوی خود جلب کند. با یک تماس با کارکنان شرکت میتوانید به سرویس های ما دست پیدا کنید و بدین ترتیب کلیه هماهنگی های لازم توسط مشاوران ما برای شما صورت میگیرد. اگر در محدوده جلفا نیز دوست و یا آشنایی دارید می توانید به آنها خدمات اتوبار جلفا را معرفی کنید. همچنین میتوانید برای راحتی کار خود، با استفاده از بخش رزرو آنلاین سرویس مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش و ثبت کنید.

برای تماس با مدیریت و اخذ مشاوره رایگان میتوانید با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید.

لینک های مفید و سرویس های دیگر باربری بارسنتر

انتقال بار به تمام نقاط کشور
بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
حمل بار با وانت بار و نیسان بار
ارسال نیروی کار جهت حمل بار

 

پاسخ به برخی از پرسش های متداول کاربران

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری و اتوبار جلفا انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام میشوند.

به چه روشی میتوانم از خدمات اتوبار جلفا استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری شما فقط شامل جا‌به‌جایی لوازم می‌شود؟

خیر. باربری جلفا خدمات گسترده‌ای دارد. خدماتی مانند بسته بندی، چیدمان، ارسال تجهیزات بسته بندی در محل، ارسال کارگر حمل بار و شامل کلیه سرویس های مربوط جابه‌جا کردن لوازم مورد نظر شماست.

خسارت های جانی و یا مالی در هنگام انجام فرایند باربری بر عهده چه کسی است؟

شرکت بارسنتر کلیه وسایل را بیمه میکند، در نتیجه در صورت بروز حوادث غیر مترقبه و ناگهانی این شرکت بیمه گذار است که موظف میشود کلیه هزینه ها و ضررها را برای مشتری جبران کند.