شرکت حمل و نقل مطمئن و اتوبار جلفا:

احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده است، که در هنگام اثاث کشی و حمل بار و وسایل خود سردرگم شده باشید و فشار روانی و خستگی زیاد کار باعث استرس و نگرانی در هنگام رفتن به خانه جدیدتان شده باشد. یا زمانی که وسایل خانگی سنگین و گرانقیمت خود را سعی دارید جا به جا کنید، به دلیل سنگین بودن کارتن‌ها و وسایل نیازمند کمک دیگران شده باشید. در این مواقع است که نیاز حضور یک شرکت باربری معتبر مانند باربری و اتوبار جلفا که مسولیت کلیه سرویس‌های حمل و نقل اسباب و حمل اثاثیه را به عهده بگیرد و با هزینه معقول کار شما را به پیش ببرد به شدت حس می‌شود.

در سال‌های اخیر شرکت و اتوبار جلفا در استان تهران با ارائه خدمات ویژه و با کیفیت خود در زمینه حمل و نقل اسباب منزل و کالاهای مختلف و اسباب کشی مطمئن، توانسته است نه تنها فرایند اثاث کشی را از حالت خسته کننده و آزار دهنده بودن خارج کند، بلکه کادر فنی حرفه ای و خوش اخلاق این باربری باعث شده است تا کارهایی مانند حمل وسایل و اسباب برای مشتریان به آسان‌ترین شکل ممکن انجام گیرد و لذت بخش هم باشد. باربری و اتوبار بارسنتر بهترین باربری در استان تهران و سطح کشور است، که سال‌های متمادی مشغول به خدمت رسانی به هموطنان عزیز برای حمل بار و انتقال هر نوع اثاثیه و وسایلی است.

امروزه حمل و انتقال بسیاری از اجنس و اسباب کشی افراد را شرکت‌های باربری مختلفی در سطح کشور انجام می‌دهند. در شهر تهران نیز باربری‌های مختلفی وجود دارد که این سرویس‌ها را به مشتریان ارائه می‌دهند. نیروی زبده و کارکنان متعهد، دو فاکتور مهم در باربری جلفا است، که باعث جلب رضایت مشتری شده است. اتوبار جلفا خدمات سطح بالای خود را را با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار مشتری قرار می‌دهد و همواره پاسخگوی نیاز مشتریان است.

۴.۹/۵ - (۲۲ امتیاز)

خدمات ارائه شده توسط اتوبار جلفا

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

خدمات و سرویس‌های ارائه شده توسط اتوبار جلفا:

باربری و اتوبار جلفا در سال‌های اخیر به دلیل ارائه سرویس‌های عالی و گسترش خدمات ایمن و کامل خود و جلب رضایتمندی مشتریان، قادر شده است که خدمات خود را نه تنها در سطح استان تهران بلکه به سایر نقاط کشور نیز ارائه دهد. اتوبار بارسنتر از تجهیزات کامل و مدرن باربری استفاده می‌کند و همین موضوع سبب شده است تا در کوتاه‌ترین زمان موفقیت‌ها و مشتریان ثابت بسیاری را از آن خود کند.

مدیریت باربری و اتوبار جلفا تکنیک‌های به روز مدیریت سازمان دهی و برنامه ریزی شده را برای ارائه هر چه بهتر سرویس‌های خود در نظر گرفته است. در اتوبار بارسنتر مشتری مداری والاترین هدف مدیریت و کارکنان شرکت است. استفاده از پرسنل و تیم فنی ماهر و کارکشته در این حوزه کاری و استفاده از خودرو‌های نقلیه ایمن و پیشرفته برای حمل و ارسال بار نیز از دیگر تجهیزات موجود در اتوبار جلفا به شمار می‌آید.

بعد از پی ریزی یک طرح و برنامه زیزی دقیق برای زمان باربری و جابه جایی اجناس، وقت آن می‌رسد که لوازم و اسبابی را که قصد حمل آن را دارید، بسته بندی کنید. این نوید را به شما می‌دهیم که در شرکت بارسنتر از مدرن‌ترین شیوه‌های بسته بندی و حمل وسایل استفاده می‌شود و سرعت و دقت تیم باربری جلفا در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و در ابتدای فرایند باربری کلیه اثاثیه در کارتن‌های محکم و ضربه گیر قرار می‌گیرد سپس وارد بخش چیدمان در خودرو می‌شود.

در اتوبار و باربری بارسنتر همواره اولویت در کارها با مشتریان باربری بوده است و  رضایت مشتری تنها هدفی است که مدیران باربری و اتوبار جلفا در دستور کار خود قرار داده اند. در نتیجه به کارگیری افراد مجرب و کارآزموده در امور حمل بار و هم چنین تضمین سلامت فیزیکی اجناس مختلف حمل شده از اقدامات شرکت ما است. مراحل طبق استاندارد‌های خاص و با تجهیزات بسته بندی با کیفیت این مراحل صورت می‌گیرند، تا وسایل ارشمند و یا شکستنی در حین چیدمان در خودرو و جابه جایی صدمه ای نبینند.

حمل و نقل منظم و تضمین شده:

وسایل نقلیه‌های باربری نقش بسیار مهم و حیاتی در حمل و نقل مطمئن بار بر عهده دارند. ماشین‌های حمل اسباب و اثاث کشی باید با توجه به حجم و نوع بار مورد نظر ارسال شوند. در اتوبار جلفا برای حمل و نقل بار انواع ماشین‌های باربری از قبیل:

  1. وانت بار
  2. نیسان بار
  3. تریلی
  4. انواع خاور
  5. ایسوزو
  6. کامیون‌های ۷ متری

و انواع خودروهای باربری و و انواع ماشین‌های سنگین و سبک موجود است و کلیه ماشین‌ها و تک تک وسایلی که مشتریان قصد جابه جایی آن را دارند، قبل از عملیات حمل و نقل بیمه می‌شوند و از بیمه باربری برخوردار خواهند بود.

انتخاب زمان درست برای بسته بندی وسایل، چیدمان بار در خودروی حمل بار و بهترین زمان برای نقل مکان کالاها و اسباب کشی، یکی از عوامل مهمی است که در برنامه ریزی‌های باربری و اتوبار جلفا به بهترین شکل ممکن صورت می‌گیرد. قطعا حمل اثاثیه در زمان ترافیک و شلوغی در شهر تهران می‌تواند بسیار سخت و خسته کننده باشد. از این رو مشاوران و رانندگان اتوبار جلفا زمان‌ها و مسیرهایی را به مشتریان پیشنهاد می‌دهند که ترافیک کم‌تری در سطح شهر وجود داشته باشد.

همچنین دریافت هزینه‌های دریافتی پایین‌تر در مقایسه با سایر شرکت‌های باربری و رساندن سریع و سالم کالا به مقصد مورد نظر، از برتری‌های دیگر اتوبار جلفا است. به شما اطمینان می‌دهیم که قیمت‌ها باربری در شرکت بارسنتر به نسبت سایر شعبه‌های دیگر بسیار منصفانه است و کیفیت خدمات نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد و همین موضوع باعث می‌شود که مشتری در این زمینه راضی نگه داشته شود و باز هم از خدمات ما استفاده کند. در نظر داشته باشید که هیچ محدودیتی در مقصد شما برای حمل وسایلتان وجود ندارد و رانندگان کلیه مسیر‌های شهری و برون شهری را کامل می‌شناسند و وسایل شما هم به شکل سالم و توسط افراد متخصص به مقصد می‌رسد.

حمل بار ایمن در اتوبار جلفا:

آن طور که بیان می‌شود این محله قبل از انقلاب دارای ارامنه زیادی بود به گونه ای که خیابان جلفا به دلیل حضور این اقلیت مذهبی جلفا نام گرفته بود و آن‌ها اغلب کسانی بودند که از منطقه جلفای اصفهان به این محله مهاجرت کرده بودند. وجود فرهنگسرای ارسباران به عنوان یک مکان فرهنگی ایده آل را برگزاری همایش‌ها، تئاتر، نمایش فیلم، جلسات شعر و موسیقی، دوره‌های آموزشی فرهنگی هنری گوناگون باعث شده که فرهنگسرای ارسباران قلب تپنده ی خیابان جلفا باشد.

یکی از دلایل خرید آپارتمان در منطقه جلفا فروشگاه‌ها و رستوران‌های مختلف است که موجب ایجاد امکانات رفاهی خرید همه نیازهای غذایی و پوشاک و سایر نیاز‌های مردم این منطقه شده است. به طوری که برای تامین مایحتاج روزانه خود نیازی به خروج از خیابان جلفا ندارند. کوچه‌های منظم و خیابان بندی اصولی و دسترسی اکثر کوچه‌ها به یکدیگر سبب شده است که مشکل ترافیک برای ساکنان خیابان جلفا با رفت و آمد در خیابان‌های فرعی به کل حل می‌شود

بافت مسکونی یک دست و خانه‌ها و خوش ساخت، آپارتمان‌های شیک با ساخت و ساز خوب و وجود سازندگان نامدار در منطقه جلفا باعث شده است، که خیابان جلفا باعث شده است که خیابان جلفا دارای خانه‌های بسیار مناسب برای سکونت باشد و با توجه به همه امکاناتش محله ای عقلانی برای زندگی است. اتوبار جلفا نیز کلیه خدمات حمل و نقل را به صورت صفر تا صد در این منطقه به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

برای مشاهده سایر باربری‌های جلفا اینجا کلیک کنید

باربری و اتوبار جلفا توانسته است با ارائه دادن سرویس‌های شبانه روزی خود، توجه و رضایت بسیاری از مشتریان را به سوی خود جلب کند. با یک تماس با کارکنان شرکت می‌توانید به سرویس‌های ما دست پیدا کنید و بدین ترتیب کلیه هماهنگی‌های لازم توسط مشاوران ما برای شما صورت می‌گیرد. اگر در محدوده جلفا نیز دوست و یا آشنایی دارید می‌توانید به آن‌ها خدمات اتوبار جلفا را معرفی کنید. همچنین می‌توانید برای راحتی کار خود، با استفاده از بخش رزرو آنلاین سرویس مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش و ثبت کنید.

برای تماس با مدیریت و اخذ مشاوره رایگان می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید.

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری و اتوبار جلفا انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات اتوبار جلفا استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری شما فقط شامل جا‌به‌جایی لوازم می‌شود؟

خیر. باربری جلفا خدمات گسترده‌ای دارد. خدماتی مانند بسته بندی، چیدمان، ارسال تجهیزات بسته بندی در محل، ارسال کارگر حمل بار و شامل کلیه سرویس‌های مربوط جابه‌جا کردن لوازم مورد نظر شماست.

خسارت‌های جانی و یا مالی در هنگام انجام فرایند باربری بر عهده چه کسی است؟

شرکت بارسنتر کلیه وسایل را بیمه می‌کند، در نتیجه در صورت بروز حوادث غیر مترقبه و ناگهانی این شرکت بیمه گذار است که موظف می‌شود کلیه هزینه‌ها و ضررها را برای مشتری جبران کند.